Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén mennyiben elvárás hazakísérni a lányt? Mindig illendő, vagy csak ha praktikus?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a fiúnak nehézségeket okoz (pl. másik városban lakik, és nem lenne több busza hazafele, míg a lány haza tud menni kocsival is, mert van neki saját, meg egyébként is helybéli), akkor is illik hazakísérnie, vagy ez csak akkor szokás, ha a lánynak a biztonsága van esetleg veszélyben?

2017. dec. 8. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem biztos, hogy mnindneki az elsőn randin el akarja árulni, hogy pontosan hol lakik.

A biztonsága kevés helyen van veszélyben. És van taxi is.

2017. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el ilyen esetben, sőt hazafuvaroznám. Ha kocsival vagyok ő se buszozzon. Hazakisérni szerintem elsősorban azért illik a nőt, hogy biztonságban hazaérjen. Ha kocsival van, akkor szerintem fölösleges.
2017. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
semennyire nem elvárás
2017. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
De egyébként szerintem az a legkorrektebb, ha rákérdezel, hogy "Figyelj csak megharagszol, ha nem kísérlek haza mert elmegy az utolsó buszom?" Egyszerű kommunikáció, de csodákra képes.
2017. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyira, mint féllábú kalóztól elvárni, hogy zsákbanfutó versenyt nyerjen.
2017. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
66%
Helyzettől függ, soktényezős. Függően attól, hogy hogyan sikerült a randi, milyen messzire laktok egymástól, mennyire hulladék az időjárás, mennyire veszélyes környéken laktok, mennyire jöttetek be egymásnak, és a többi, nem kötelező mások szavára hallgatva lefolytatni az eljárást. Ezt kizárólag egyedül te érzed. Ha haza akarod kísérni, akkor hazakíséred, ha nem, akkor nem.
2017. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy srác Bp belvárosában úgy ütemezte a randi végét, hogy neki jó legyen haza a közlekedés neki(tehát pl elérjen x buszt,metrót) és fel se merült benne, hogy hazakísérjen.

Egy másik, akinek kitérő volt, hajnali kettőkor is hazakísért.

Sokkal szimpatikusabb, ha hazakísér. De pl ha másik városba megy a vonat, az nem gáz,ha nem kísér haza, ilyen is volt.

Szerintem ez illem kérdése.

2017. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első randi után senki ne kísérjen haza. Randikák előtt is hazaértem.
2017. dec. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha sötétedés után van vége a randinak, akkor illik felajánlani,hogy hazakíséred.

Ha ez nem megoldható, akkor kísérd el legalább a buszig/villamosig/vonatig és várd meg vele.

Ennyit illik megtenni, de ha nagyon titltakozik ne erőltesd.

Ha saját kocsival megy haza, akkor hülyén is venné ki magát, hogy de hazakíséred..

A kocsiig kísérd el és kész.

Ha neked van kocsid, neki nincs, akkor is illik felajánlani,hogy hazadobod sötétedés után.

De akkor se erőltesd, ha nem akarja nem.

Én egyszer voltam ilyen helyzetben, első randin be akart ültetni a kocsijába.

Hát nem köszi, nem bíztam benne, 1-2 órát beszélgettünk, simán lehetett bármilyen őrült gyilkos is, nem ültem volna be mellé ha elmegy az összes buszom aznapra sem.

De van aki könnyebben megbízik az emberekben és beülne első randin is.

A lényeg, hogy ajánld mindig fel, de ne erőltesd, ha épp le akar rázni, akkor ne nehezítsd mega dolgát.

2017. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves gesztus, amennyiben a lány gyalog/tömegközlekedéssel megy, de nem elvárás. Én párom sem kísért haza anno, mégis együtt vagyok vele azóta 6 éve :).

Max. akkor veszi ki elég rosszul magát, ha nem, ha egy balhésabb környékről / balhésabb úton kellene egyedül hazamennie a lánynak saját kocsi nélkül. De ugye ezt te is leírtad, hogy ebben az esetben megérted.

2018. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!