Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi végén mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi végén mennyiben elvárás hazakísérni a lányt? Mindig illendő, vagy csak ha praktikus?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha a fiúnak nehézségeket okoz (pl. másik városban lakik, és nem lenne több busza hazafele, míg a lány haza tud menni kocsival is, mert van neki saját, meg egyébként is helybéli), akkor is illik hazakísérnie, vagy ez csak akkor szokás, ha a lánynak a biztonsága van esetleg veszélyben?

2017. dec. 8. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem kifejezettem zavar, ha haza akar kísérni valaki az első randik után,mert nem szeretem, ha tudják hol lakom. És általában hiába mondom nekik, hogy nem kell hazakísérni ragaszkodnak hozzá, és ez nem tetszik. Szóval különbözőek vagyunk.
2018. márc. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!