Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz ha 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha 19 évesen otthon egy szobába alszunk a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Ő is és én is már egyetemisták vagyunk (én most lettem az ő már 2 éve) viszont otthon a családi házunkba egy szobán osztozunk. Nincs lepukkant házunk egyáltalán csak egyszerűen így lett megoldva, és nem is igazán zavart idáig mert nagyon közel állunk szerencsére a nővéremmel :)

Viszont mostanában nagyon úgy tűnik, hogy komolyodik a dolog egy sráccal és Ő nem idevalósi és már szóbajött, hogy aludhatna nálam vagyis nagyon terelte ilyen irányba a dolgokat. Még nem történt meg az a bizonyos és nem is hiszem, hogy nálunk történne meg és nem is ez a fő gondom, mivel nővérem hát elég szabados ilyen szempontból és ő már jópár pasival csinálta a fülem hallatára nem zavartatta magát :D (de mostmár neki is komoly kapcsolata van 2 éve :)). Hanem kicsit cikinek érzem a dolgot, hogy ennyi idősen is egy szobába alszunk a nővéremmel amikor a fiú akiről beszélek nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezik, én már voltam náluk és hát egyértelmű. Meg neki van saját kocsija is nem is akármilyen szóval... Nemtudom mit szólna. Bár ahogy ismerem semmit, őt nem érdekli szerintem de attól még félek ettől kicsit. Bár nővérem valószínű nem lesz otthon (megbeszéltük) de anyuék igen mert bemutatnám nekik, már nagyon kíváncsiak rá. Ő meg tudom, hogy nagyon szerelmes belém, meg régebb óta tetszem neki szóval biztos nem lesz ez baj ugye? kicsit ideges vagyok


2017. aug. 22. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kva ciki
2017. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
13%
Semmi baj. Majd kialakul benned az a default női attitűd, mint a többiben, hogy a pasikának hogyhogy nincs már 22 évesen belvárosi lakása, ahová kufircolni járhatnátok össze.
2017. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem is értem, egyes szülők ha nem tudnak elég számú szobát biztosítani, miért vállalnak annyi gyereket.
2017. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Szüleid gázak, hogy így alakították. Amúgy gondolom, egy sarki vegyesbolti dolgozóval, aki láb busszal jár vagy maximum Trabanttal, kevésbé ismerkednél. Szép, új világ. ;)
2017. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
ha barátnőd lesz akkor lesz igazán gáz. De ez alapjában gáz..
2017. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Ezt ne szégyeld, ez van így kell megoldani a dolgokat. Tapasztalatból mondom h 1évig kb hetente 1x volt szex a barátnőmmel pontosan ilyen problémák miatt, aztán lett belőle 2ő de a lényeg h ezek mellett is kiteljesedhet a kapcsolat. mi 1év után bérelünk közös lakást és minden rendben. A lényeg h szerintem ne nagyon érezd magad kellemetlenül emiatt és ne titkold. Ha meg a fiú tehetősebb +kocsi is van szerintem simán megtudjátok oldani a dolgokat. Biztos h azért van veled amilyen vagy és ezen nem fog 1szoba változtatni. Én mondjuk a helyedben tuti abban az időben extra kedves lennék hozzá és amikor átjön szerintem csak cukinak fogja gondolni és nem cikinek.
2017. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem gáz szerintem, inkább az a gáz aki ezen fennakad..
2017. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem gáz ne aggódj. Majd teszel róla hogy változzon a helyzet
2017. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az mennyire gáz, hogy 10 évvel idősebben apámmal alszom egy ágyban?
2017. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én anno amikor összejöttem a párommal ő is egy szobában lakott a testvérével. Eleve nem úgy lett kialakítva a nagyszülők háza, hogy anyuka is ott maradjon a 2.férjével és oda szüljön még X gyereket, szóval nem volt elég hely. Engem egyáltalán nem zavart, de az esetek 99%-ában inkább nálunk voltunk. Amint komolyabbra fordult a dolog, összeköltöztünk. Engem abszolút nem érdekelt, hogy ki kivel van egy szobában.

2017. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!