Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz ha 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha 19 évesen otthon egy szobába alszunk a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Ő is és én is már egyetemisták vagyunk (én most lettem az ő már 2 éve) viszont otthon a családi házunkba egy szobán osztozunk. Nincs lepukkant házunk egyáltalán csak egyszerűen így lett megoldva, és nem is igazán zavart idáig mert nagyon közel állunk szerencsére a nővéremmel :)

Viszont mostanában nagyon úgy tűnik, hogy komolyodik a dolog egy sráccal és Ő nem idevalósi és már szóbajött, hogy aludhatna nálam vagyis nagyon terelte ilyen irányba a dolgokat. Még nem történt meg az a bizonyos és nem is hiszem, hogy nálunk történne meg és nem is ez a fő gondom, mivel nővérem hát elég szabados ilyen szempontból és ő már jópár pasival csinálta a fülem hallatára nem zavartatta magát :D (de mostmár neki is komoly kapcsolata van 2 éve :)). Hanem kicsit cikinek érzem a dolgot, hogy ennyi idősen is egy szobába alszunk a nővéremmel amikor a fiú akiről beszélek nagyon jó anyagi háttérrel rendelkezik, én már voltam náluk és hát egyértelmű. Meg neki van saját kocsija is nem is akármilyen szóval... Nemtudom mit szólna. Bár ahogy ismerem semmit, őt nem érdekli szerintem de attól még félek ettől kicsit. Bár nővérem valószínű nem lesz otthon (megbeszéltük) de anyuék igen mert bemutatnám nekik, már nagyon kíváncsiak rá. Ő meg tudom, hogy nagyon szerelmes belém, meg régebb óta tetszem neki szóval biztos nem lesz ez baj ugye? kicsit ideges vagyok


2017. aug. 22. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mennyi retardált ír ide, te úristen...

Nem gáz.

2017. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi van a nővéred úgy kúrt pasikkal hogy te is a szobában voltál? Jesszuson ez nagyon gáz....
2017. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!