Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párok ti otthon ülős estéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok ti otthon ülős estéken mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa helyzet állt elő. Ismerkedem egy férfivel tulajdonképpen már együtt is járunk, de mivel mindketten elég elfoglaltak vagyunk, meg úgy kényelmi szempontból is leginkább egymáshoz szoktunk átmenni és akkor vagy filmezünk, vagy nézzük a sorozatot amit együtt kezdtünk el nézni. Ez így elég jó program, csak félek, hogy egy idő után ráun ezekre úgyhogy jól jönne valami tipp, amit így kettesben tudnánk csinálni (természetesen a szexen kívül) Valaki valami ötlet? :)
2016. okt. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgetni, mindenki elfoglalja magát amivel akarja.
2016. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Habfürdő, társasjáték, iszogatás, beszélgetés, amőbázás, zenehallgatás, főzőcskézés, vagy mindenki elfoglalja magát a saját kis tevékenységével
2016. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A mindenki elfoglalja magát amivel akarja dolog az most nálunk nem játszik. Ez egy viszonylag friss kapcsolat nagyjából egy hónapja tart a dolog és egyelőre azért járunk össze, hogy élvezzük egymás társaságát és egymással legyünk el. Bár én ezt, ha nem élünk alapvetően együtt több éves kapcsolatban sem szívesen csinálom, de így friss kapcsolatban nincs túl sok értelme, hogy átjön hozzám aztán közlöm vele, hogy foglald el magad.
2016. okt. 27. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom, ahol ennyi volt minden közös program, és az alapján mondom, hogy szerintem jogos a félelmed. Legalábbis, én beleuntam az egészbe, nem mélyült semmilyen formában a kapcsolat azzal, hogy heti két-háromszor összetalálkozunk, megnézünk egy filmet, előtte-utána-közben szexelünk/vacsizunk, és aki látogatóba jött, az megy is haza. Eleinte ez tök jó, meg úgy általában is ez tök jó, de ha csak és kizárólag ennyi van, akkor hosszú távon (nekem másfél év után) azért eléggé megöli a kapcsolatot.


Néha azért vigyetek bele egy kis változatosságot. Nem kell minden találkozáskor bázisugrani, de néha menjetek el a közelben sétálni, most véget ért a nyár, máris jönnek a karácsonyi vásáros időszakok, lehet forralt borozni, nézegetni az érdekességeket a bódékban, amikor jó idő van, egy-egy hétvégén esetleg kicsit nagyobb lélegzetvételű dologba fogni, várost nézni vagy kirándulni, így havonta-kéthavonta egyszer nem árt.


Egyébként én együtt élek a párommal, így nyilván nincs minden este valami program, sőt, az otthon ülős estéinken általában az este első felében egymással csinálunk valamit (vacsi, szex, sorozat/film), a másik felében meg mindketten elszöszölünk a magunk kis dolgaival- hobbik, saját sorozat, csak úgy böngészés a neten, akármi. Esetleg elmegyünk moziba, színházba, ilyen-olyan rövidebb programokra, de alapvetően az otthon ülős hétköznap estéken nem hajtjuk túl magunkat nagyon, annál többet nem csinálunk, mint amit te leírtál. De ez önmagában kevés lenne, legalábbis hosszú távra, nekem.

2016. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem majd akkor kinti ötleteket is kitalálni, csak az a baj, hogy van, hogy sokszor csak este 9-kor tudunk találkozni és olyankor már azért elég szűkek a lehetőségek programok terén. Egyébként ha átmegyünk egymáshoz általában együtt is alszunk. Hétvégéken én is gondolkodtam rajta, meg fel is vetettem, hogy mehetnénk kirándulni, most legfőképp az okozza a fejtörést, hogy így hétköznaponként miket tudnánk csinálni estefelé. Mondjuk ha valami tippje van valakinek, hogy mit lehet ilyen későn is csinálni ami kimozdulós és nem feltétlenül kerül pénzbe azt is szívesen meghallgatom :)
2016. okt. 27. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges ennyire túlpörgetni a dolgokat, este 9 után találkoztok teljesen rendben van egy fél órás beszélgetés, kinek milyen napja volt, egyebek, fürdés, szex, és jöhet egy kis film/sorozat nézés alvás előtt.


Hétvégén pedig jöhet a kirándulás, séta kettesben a Dunaparton és a többi. Ha nagyon nincs kedvetek filmezni, akkor meg beszélgessetek többet hétköznapokon is.

2016. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közös elmenős programokat leszámítva amikor vagy kettesben vagy haveri körrel megyünk, akkor itthon vagyunk.


Ilyenkor dumálunk mindenféléről, vagy mindenki csinálja amit akar, olvasunk, sorozatot nézünk (mindenki a sajátját, és vannak közösek is), vagy néha-néha filmet, de szoktunk társasozni és kártyázni is egymással, illetve együtt játszani a neten a kedvenc játékunkat.


Ha munkanapokon nem is, de szabadnapokon azért néha menjetek el csavarogni. :)

2016. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan párom akivel nagyon egyhangúan teltek az esték. Ha az elején vagytok akkor meg főleg érdemes valami programot kitalálni, otthonra is.

Csináljatok valami egyszerű vacsorát, azt lehet közösen is. Vagy te is meglepheted őt egy vacsival. Keressetek valami kellemes zenét, bontsatok egy üveg bort, amellett lehet beszélgetni. Szerintem ha megadjátok a módját a dolgoknak az másabbá teszi a hangulatot.

Este is el lehet menni sétálni egyet, esetleg beülni valahová enni vagy inni valamit. Utána pl otthon közösen fürödni.

Szerintem ha ilyen egyszerű dolgokban gondolkodsz azt is érdemes egy héten 1-2 alkalommal megvalósítani. Én amikor még az elején vagyok valakivel akkor muszáj hogy valami történjen, mert akkor valahogy jobb hangulata lesz az egész együttlétnek.

2016. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!