Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hany talalkozas (vagy mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany talalkozas (vagy mennyi ido) utan ereztetek azt, hogy erzelmeket taplaltok iránta?

Figyelt kérdés

8x talalkoztam a sraccal, nagyon tetszik, szeretek vele lenni, de nem vagyok szerelmes, nincsenek még érzések. Viszont nem is tudom elengedni magam es onmagam adni, ameddig nincs kimondva, hogy jarunk. (6. Talalkan beszeltunk rola, szerinte ismerkedunk, nem akar ragorcsolni) szoval ugy erzem meg be vagyok zarkozva, nem tudok csevegni mindenfelerol, sokszor csondes vagyok. Lehet addigameddig ilyen vagyok o sem tud erzeseket taplalni es addig nem akar jarni...de ugye en meg addig nem tudok feloldodni. Sakk matt?



Szoval nektek mennyi ido utan jottek erzesek?


2016. szept. 3. 23:17
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jobban nyitnod kéne És minden szituációban önmagadat adni így te is sokkal jobban fel fogsz szabadulni. Hidd el sokkal gördülékenyebben fog működni minden .:)
2016. szept. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a "nagyon tetszik, szeretek vele lenni" is már egy érzelem. Én amúgy már az első randin tudom, hogy akarok-e a lánytól valamit vagy sem. Persze ez még nem szerelem, de vagy vonzódok valakihez, vagy nem. Volt egy barátnő jelölt évekkel ezelőtt, aki nekem nagyon bejött (azóta is sokat gondolok rá), sokat voltunk együtt, sportolni, kirándulni, moziba stb., rengeteget beszélgettünk, kétszer együtt is aludtunk (szex nélkül), és mikor rákérdeztem hogy akkor most mi van köztünk, azt mondta hogy még nem tudja. Nos, az ilyet én nem értem, szerintem ez csak csajoknál fordulhat elő. Pasik sokkal előbb tudják hogy akarnak-e valamit vagy sem...
2016. szept. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat pedig ez egy srac, akinel en rakerdezten a 6. Randin es kb ez volt a valasz...hogy majd alakul.
2016. szept. 4. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mar az elson is ereztunk valamit, de a masodiknal biztos volt. Valamint halaegnek ahogy irtam is ez kolcsonos volt.Voltam en is hasonlo szituban,ott max 3.randiig jutottam el.
2016. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!