Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy lánnyal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy lánnyal és arról kérdezett, hogy találkozok-e más lányokkal?

Figyelt kérdés

Ezt mire véljem? Lehet h lelkiismeret furdalása van mert ő közben találkozgat mas fiukkal?

Vagy ez most miez?



2016. szept. 1. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Biztos ő is sok gyakorit olvas, és tudja, hogy milyenek a mai emberek. Milyen buták.
2016. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg érdekled! És felcsillant a féltékenység??
2016. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Simán csak egy kérdés volt. Mindketten szinglik vagytok, több csajjal is találkozhatsz... :) Én azt bánom, h mikor a párommal randiztam, akkor nem kérdeztem rá :D :D :D :D
2016. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még csak egyszer találkoztatok és szimpik is voltatok egymásnak akkor én sem díjaznám,ha az az ember másokkal is randizna.Ugye írtad,hogy "találkozgattok" tehát már többször is.Biztos vannak olyanok akiknek ma már teljesen természetes,hogy egy nap ezzel randizik ,másik nap másikkal aztán megint ezzel és majd csak eldönti már egyszer,hogy jó dolgukba kit meg mit akarnak.
2016. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!