Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok az exemmel, valami ötlet?

Figyelt kérdés
1 év után szakitottunk(3 hete),viszont már van pasija,akivel azért jött össze,mert ugyérezte,hogy hanyagoltam,ami részben igaz is és állitolag hozzá menekült.Na a lényeg,pár napja irogatunk és úgyvettem észre,hogy még mindig belém szerelmes és mondta,hogy holnap beszéljünk..nagyon szeretem valami ötlet,hogy viselkedjek ?
2016. ápr. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan közömbösen amennyire csak lehet.

De most komolyan, ennyit jelentettél a számára, szart sem. Nem volt rajongás ezért lecserélt egy másikra mint egy elromlott kenyérpirítót kb.

2016. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
41%
Add magadat, igazából ha előadsz valamit nem érsz el semmit, max együtt lesztek egy darabig és aztán szakítotok.
2016. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ugy vesszünk,minden az én hibám elüldöztem magamtól,mert hát nehezen mutattam ki az érzelmeimet és ettől besokalt,de ettől függetlenül még mindig nagyon szeretem ...
2016. ápr. 1. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem számít. Így meg a másik fiút hülyíti önző érdekekből.


Akkor meg viselkedj úgy amilyen vagy. De az is lehet, hogy csak a nála maradt cuccaidat akarja visszaadni, inkább ne éld bele magad a dologba.

2016. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem élem bele magam,azért még rákérdek mi a szitu,hogy érez irántam,másnem visszamegyek külföldre:)köszi a válaszokat!
2016. ápr. 1. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Te ismered, milyen típus! Engem ilyen esetben le lehetne smárolni, ő lehet, hogy pofon vágna, ki tudja. :)

De legalább fogd meg a kezét, és kérdezd meg, hogy van-e kedve újra megpróbálni.

2016. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretett engem ezt még az anyukája is mondta,szóval lehet,hogy megcsókolom,mit veszthetek mostmár,nemde?
2016. ápr. 2. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!