Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexkapcsolatban nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban nálatok hogyan zajlott az "első találka"?

Figyelt kérdés

Egy éve már kerülgettük egymást, baráti társaságból ismerem, de valahogy mindig közbejött valami + hosszútávon nem passzolnánk össze komoly kapcsolatra. A társaság miatt sokat járunk együtt bulizni, 3x már le is feküdtünk. Aztán most megint majdnem összejött, de havibaj miatt mégse, viszont felvetettem, hogy amikor kedvünk van hozzá, összebújhatnánk, amibe ő benne is volt. Amúgy most ismerkedik valakivel, de semmi komoly (mondtam hogy nem akarok taktikázást, kamuzást, szóval ha úgy van akkor szóljon és befejezzük). Holnap fogunk találkozni, de nem tudom mi szokott lenni a forgatókönyv (eddig ugye erre nem volt szükség, mert a borgőzös esték megadták a löketet), egyből essünk egymásnak, vagy kéne valami bevezetés, beszélgetés, akármi? Ismerősöm pl napi szinten beszélget a szexpajtijával, filmeznek, lelkiznek, éttermeznek, programokra járnak, stb. Én nem akarok ilyen messzire menni, mert pl eddig se cseteltünk minden nap, de azért azt se akarom, hogy megtörténik aztán helló, mert azért mégis jóban vagyunk.

Szóval nálatok ez hogy zajlott?


2018. nov. 19. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Miert nem nézel komoly kapcsot,ahol becsülnek is?
2018. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Én sem értem ezt a hosszútávú szexkapcsolat dolgot. Az egyik fél általában többet akar, aztán sosincs ennek jó vége. Sérül az, aki érzelmileg gyengébb.


Mi értelme ennek?

2018. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Háromszor lefeküdtetek, csak megoldjátok negyedszerre is, lol
2018. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eddig össze tudtatok feküdni, nehogy már a gyik közösségétől kelljen segítséget kérni a következőhöz...

Józanul nem megy? Akkor igyál... Jézusom.

2018. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi egy kavezoba mentunk, es aznap meg nem volt szex, csak beszelgetes. 2 nap mulva a lany hivott fel, hogy aznap raerne, en is ugy gondolom. Ez volt 10 honapja. Szerelem lett belole. Szoval vigyazz 😉
2018. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Csetelj vele aznap, izgassatok fel egymást írásban, hogy meglegyen estére a hangulat. A mi elsőnk olyan szar volt, hogy ihajj. Mindketten egymás örömét akartuk görcsösen, aztán az lett belőle, hogy egyikünk sem élvezett el, pofára esve mentünk haza... Szóval csak lazán.
2018. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor ilyesmiben volt rèszem,mi előtte napi szinten beszèltünk,ès nagyon jóban voltunk.Sokat flörtöltünk,cèlozgattunk a dologra.Aztán amikor először eljött hozzám,úgy öt mondat után csak úgy ösztönösen megtörtèntek a dolgok.Van ilyen is...
2018. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!