Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexkapcsolatban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban hogy lehet kizárni az érzelmeket? N

Figyelt kérdés

Eleinte csak hetente 1x találkoztunk és azon kívül nem is szoktunk beszelni,csak akkor írunk egymásnak amikor megbeszéljük a találkozót. Most azonban már minden hétvégén együtt is alszunk, együtt bulizok a haveri társaságával és én egyre jobban bele vagyok esve a srácba. Persze ő nem érez irántam semmit és kizárólag szexet akar. Valahogy vissza tudom fordítani ezt az egészet? Már így is minden gondolatom körülötte forog, hiányzik a társasága és úgy érzem kezdek beleszeretni annak ellenére, hogy hosszú távon nem ilyen típusú férfival képzelem el .

Vagy célozgassak beki hogy többet érzek? Felek azzal meg csak azt érem el, hogy többet nem beszél velem.


2019. febr. 19. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Számodra sehogy, mert nem vagy olyan beállítottságú. Neked nem való szexkapcsolat.
2019. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Te nem kezdesz beleszeretni, hanem már beleszerettél, szóval innentől kezdve tárgytalan a kérdésed. Vannak olyan beállítottságú emberek, akiknek teljesen külön síkon van a szex és a szerelem, így ők nem sérülnek szexkapcsolatban, aztán van a többség, aki olyan mint te, akiknél ez a két dolog előbb-utóbb összekapcsolódik. Nem való neked ez a szexkapcsolatosdi, először ezt be kell látnod, aztán pedig el kell döntened, hogyan tovább. Szerintem a legtisztább, ha nem őszintén elmondod az érzéseid és amint megbizonyosodsz arról, hogy ezek nem viszonzottak akkor lezárod, akármennyire is fáj. Most még így is sokkal kevésbé sérülsz, mint ha tovább húzod. ÍA célozgatást egy életre felejtsd el, abból soha semmi jó nem fog kisülni. Felnőtt vagy, ne játszmázz.
2019. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem. Az elején azt hittem menni fog érzelmek nélkül, mert teljes ellentétek vagyunk.
2019. febr. 19. 18:42
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Nincs szex érzelmek nélkül. A kettő együtt jár.
2019. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kis szünetet tartani, pár hétig nem találkozni sem kettesben, sem társasággal.

Igy tisztázod magadban, hogy mi a helyzet. Tényleg belezúgtál, vagy csak tetszik.

Egyébként tényleg igaza van a többieknek. A nők többségének ez nem megy. Nem is értem, a férfiak hogy tudják különválasztani a szerelmet és a szexet :(

2019. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán kérdező.

32/f

2019. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
5-ös, én nő vagyok és számomra is két külön dolog a szerelem és a szex :) Személyiség kérdése, nem nemfüggő szerintem.
2019. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Úgy, hogy tisztában vagy vele mibe mentél bele. Ha nem megy, legközelebb ne válaszd a szexkapcsolatot. Nem fogsz neki kelleni komolyra, ne ábrándozz.
2019. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó neked kedves 7-es.

Egyszer volt ilyesmiben részem. Egyáltalán nem vonzott a pasi. Aztán feljött egy délután. Túl jól sikerült este volt. Beleszerettem :(

2019. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Jujj. Havonta 4x jol megdug, de nehogy egymásba szeressetek. Nem kell az érzelem😂😂 mégis mit vártál? A jó sex miatt neked bejön a srác mert élvezetet nyújt, de tanuld meg egy pasi bárkibe beteszi. A pi*ak tok ugyanolyanok. Nyilván ezért sem kötődik hozzád. Ne találkozz vele többet. 👐
2019. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!