Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

20 vagyok és még egyetlen párkapcsolatom sem volt. Igaz eddig csak 4 lánynál próbálkoztam, mindegyik kudarc lett. De az utolsónál eldöntöttem, hogy inkább szingli maradok örökké, nemérdekel már. De azért csak szeretnék már egy barátnőt, nagyapám is ezzel szekál állandóan, hogy miért nincs már barátnőm, én meg azzal tudom kivágni magam, hogy azt mondom, hogy előbb szeretném megalapozni a jövőmet, közben meg lépten-nyomon azon agyalok, hogy hogyan szerezzek barátnőt, de sajnos sehogy sem jön össze.

Élőben nyuszi vagyok neten pedig mint már említettem nem jött össze. Mit tegyek? Adjatok már tanácsot légyszíves!


2010. jún. 29. 10:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
most sajnáljalak meg?
2010. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Iratkozz be az első közeledben lévő salsa iskolába! Ott hemzsegnek a csajok (a normálisak!)

1.Ha nyuszi vagy, ott kénytelen leszel megfogni a csajszi kezét!

2.Ott még tánc közben is lehet beszélgetni, de lehetőleg jól nézz körül, mert utána ciki a 'dame una' :-))

3. netes társkeresős kapcsolatok cca 10%-a ha sikeres! (ok röviden: könnyen jött, könnyen megy) Részedről felejtős és időpazarlás!


Keresd a társaságot, a többi jön magától..

2010. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!