Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

20 vagyok és még egyetlen párkapcsolatom sem volt. Igaz eddig csak 4 lánynál próbálkoztam, mindegyik kudarc lett. De az utolsónál eldöntöttem, hogy inkább szingli maradok örökké, nemérdekel már. De azért csak szeretnék már egy barátnőt, nagyapám is ezzel szekál állandóan, hogy miért nincs már barátnőm, én meg azzal tudom kivágni magam, hogy azt mondom, hogy előbb szeretném megalapozni a jövőmet, közben meg lépten-nyomon azon agyalok, hogy hogyan szerezzek barátnőt, de sajnos sehogy sem jön össze.

Élőben nyuszi vagyok neten pedig mint már említettem nem jött össze. Mit tegyek? Adjatok már tanácsot légyszíves!


2010. jún. 29. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%

"Élőben nyuszi vagyok neten pedig mint már említettem nem jött össze"???


Akkor mégis milyen tanács kell??? menj papnak vagy ne legyél nyuszi

2010. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Pfff...gyökér!
2010. jún. 29. 10:41
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát a netes társkeresőkön tényleg elég zakkantak vannak. Inkább a valóságban kéne próbálkozni, az is ugyan olyan csak nem kell várni még begépeli a választ. Aztán bátorság.
2010. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Nagyon görcsösen próbálkozol..sok sok tudomány, és saját tapasztalat is..hogy ha másra gondolsz, elfoglalod magad, akkor toppan be a szerelem, amikor nem számítasz rá!

Ha élőbe nyuszi vagy, és nem akarsz az lenni, akkor fejleszd ki..Próbálkozz lányoknál, és ha sikertelen az se gond, mert mindegyikből tanulsz..És lehet hogy egy ilyen baki közben, találkozol VELE, mert elneveti magát azon hogy milyen butaságokat beszélsz..:)

Ha tényleg nem megy..Akkor ott a net.Egyáltalán nem gáz ott ismerkedni, ha normálisan csinálod.Beszélgessetek, mindenről, ismerjétek meg egymást..És ha megkedvel téged, amit észre fogsz venni..Találkozhattok is:)

De jó tanács, ne távkapcsolat legyen..:)

Remélem segítettem egy picit...:)

2010. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

gyökér a kérdező, nem tudom mit vársz mit mondjanak itt az emberek

Vagy kézenfogjanak és gyere kisfiam ez itt a lány, van feje, cicijei, nunija, most mondd neki szépen, hogy szép a szemed, szép a szád, teccő nagyon, eljössz sétálni?, fagyizni?, stb stb

Legyél már férfi 20 évesen!!!!!

2010. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Én is abban lelem a hibát, hogy görcsösen próbálkozol.

Önbizalmat egyszerüen szerezz, kezdj el sportolni, vagy olyasvalamit csinálni amiben jó vagy, sokat figyelj és nyúlj le jó dumákat. A csajok szeretik, ha egy férfinak bugyiszaggató a dumája.

2010. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, amit szeretsz, majd közben az is el fog jönni!:)
2010. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Így van,utolsó:) Ha magabiztos leszel akármitől, az lejön rólad, és az bejön a lányoknak:)


Ne szidjátok már, nem mindenkinek olyan egyszerű megnyilni..pff

2010. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne add fel! Legyél kicsit bátrabb! Sok sikert! :)

27/L

2010. jún. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


A 10:47-es válaszadónak inkább nem mondok semmit, még a végénelekzdene csukalni az édesanyja... ;)

2010. jún. 29. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!