Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

20 vagyok és még egyetlen párkapcsolatom sem volt. Igaz eddig csak 4 lánynál próbálkoztam, mindegyik kudarc lett. De az utolsónál eldöntöttem, hogy inkább szingli maradok örökké, nemérdekel már. De azért csak szeretnék már egy barátnőt, nagyapám is ezzel szekál állandóan, hogy miért nincs már barátnőm, én meg azzal tudom kivágni magam, hogy azt mondom, hogy előbb szeretném megalapozni a jövőmet, közben meg lépten-nyomon azon agyalok, hogy hogyan szerezzek barátnőt, de sajnos sehogy sem jön össze.

Élőben nyuszi vagyok neten pedig mint már említettem nem jött össze. Mit tegyek? Adjatok már tanácsot légyszíves!


2010. jún. 29. 10:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
az lehet de neked meg attól nem lesz csajod sosem, nyuszimuszi
2010. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jólvan, koccolj már innen, menj inkább gyökérkezelésre.
2010. jún. 29. 10:53
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy férfi leírja magáról, hogy "élőben nyuszi vagyok" az azért elég gáz.
2010. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Miért? Írtam volna azt, hogy akkora önbizalmam van élőben, mint egy ház? Az mire lett volna jó?
2010. jún. 29. 10:56
 15/22 Tila_Tequila ***** válasza:
100%

Ne félj. Mitől félsz? Megesz a lány?

1 életed van, használd ki!

2010. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A kommentjeiből látom, hogy a kérdező amellett, hogy félénk még a stílusa is nagyon rossz, nagyon nem bírja a kritikát. Így elüldözöl mindenkit magad mellől barátom. Kontrolláld magad és változtass.
2010. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Már meg ne haragudj, de szerintem tényleg eléggé egy gyökér vagy.Vagy ha nem vagy az, akkor is olyan modon közölted a bántó véleményed, ezért kérlek fejezd be!

Amúgy neked meg sok sikert! Minden férfi egy kicsit fél az elején...Egyszer ki kell próbálni, hogy milyen stílusú csajozás jön be.

2010. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Lehet mondani, hogy valaki görcsösen akar barátnőt, de szerintem egyáltalán nem baj, hogy erősen próbálkozik a kérdező.

Abban ugyanis, hogy magától megtalál a szerelem, nem nagyon hiszek. Tapasztalat.

A beülős helyek (nem kocsma) állítólag bejönnek többeknek.

Neten én sem mentem semmire.

Minden esetre a nyár talán több lehetőséget rejt magában.

2010. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ne félj,semmi gáz nem lesz.Ne a menő csajoknál akarj bevágódni,keress egy szerényebb,sokkal aranyosabb lánykát,aki visszafogottabb!Nem kell aggódni!!Az én páromnak én vagyok az első komoly bnője,akit bemutatott a szüleinek,27 éves volt.És nem,nem gyökér,nem csúnya,nem szerencsétlen,csak nem találta a megfelelőt!Hajrá,menni fog.
2010. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Fejezzétek be, hogy vki leírja tisztán és világosan hogy milyen, vagy esetleg milyennek látja magát és elkezditek cikizni. Ha leírja magáról, hogy nyuszi inkább bátorság, mint nyámnyilaság.Ha őszinte válaszokat akar, talán az első lépés, hogy őszinte lesz. Szerintem nem gáz:)

Szóval, nagyon sok múlik a magabiztosságon, de az nem olyan magabiztosság legyen, hogy csak eljátszod, mindenkinek vannak erényei keresd meg a sajátod.

Ne légy félénk, próbálkozz, de vigyázz, mert a lányoknál az is taszító tud lenni, ha látják, hogy neked mindegy hogy ki csak legyen vki. A csajok szeretik azt érezni, hogy ők az egyetlenek :P stbstb:P Jó megoldás lenne vmi elfoglaltságot szerezni, közben meg próbálkozni összejön vagy nem alapon :P ha nem nem kell a falnak menni, lány van rengeteg:)

Sok sikert:)

2010. jún. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!