Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A második randin sem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randin sem csókolt meg. (25 éves srácról van szó) Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mindketten huszonévesek vagyunk, nemrég volt a második randink, de a végén csak puszi volt. De azóta beszélünk viberen és mondta, hogy karácsony után találkozzunk még. Nem értem akkor... Szerintetek mi lehet az oka, hogy mégsem volt egész eddig csók?

2018. dec. 20. 09:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem tudja hogy te akarsz-e valamit vagy sem?

Ha adott puszit lehet hogy arra vár hogy te is adj egy jelet.

2018. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Közelebb léptem hozzá, hosszasan néztem a szemébe... ebből rá szoktak jönni, hogy szabad a csók. :( Mit lehetne még tenni, ami ennél is egyértelműbb?
2018. dec. 20. 09:57
 3/29 anonim ***** válasza:
11%

nekem az a tapasztalatom, hogy ha az első randi végén nincs szájrapuszi (tehát nem feltétlenül nyelves csók), akkor nem érdemes többet feccölni bele.


főleg, ha a randi előtt már szimpatizáltatok egymással, akár élőben, akár írásban.

2018. dec. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%
2. randi :O felgyorsult a világ. Bár nem tudom mióta ismeritek egymást, de ha életetekben másodjára találkoztok akkor elég gyors a tempó. Nekem kb fél év ismerettség szokott kelleni, mielőtt ilyenekre gondolok. (31/F)
2018. dec. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Neten ismerkedtünk meg. Bevallom, eddig mindig az volt, hogy aki szimpatikus volt és megvolt a szikra, azzal volt már az első randi végén csók. Szex persze csak jóval később, az egészen más tészta. Nem szeretek hetekig vagy hónapokig várni a csókkal, mert van, aki hiába szimpatikus bitang rossz vele a csók. Ez meg jobb ha előbb derül ki, min t utóbb.
2018. dec. 20. 10:23
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Basszus, nincs megírva, hogy neki kell adni az első csókot...hány éves vagy 12?


Nyugodtan te is megcsókolhatod őt.

2018. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz.


De az én véleményemet úgy kell kezelni, hogy nem értek egyet azzal, hogy egy nőnek kelljen levadászni a férfit, meg kezdeményezni...


Következő alkalommal ha nincs semmi, akkor nyugodtan kérdezz rá, mert akkorra már úgyis tárgytalan, ha megint nem lesz semmi. Egyébként ez is gáz, hogy egy hétig nem találkoztok, hacsak nem 100 km-re laktok egymástól.

2018. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%

Nem igazán értem... te miért nem csókoltad meg?

Tudod: egyenjogúság van. Ez pont ezt jelenti.

2018. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


További lehetséges dolgok, amivel kifejezheted, hogy részedről (is) van érdeklődés:


-többet kezdeményezel (beszélgetést, találkozást)

-többet érsz hozzá fizikailag

-többet nézel rá/mosolyogsz rá


Egyébként vannak még olyan dolgok, amik fokozhatják a közeledést egymás felé: ölelés, masszázs (ezekhez a randi helyszíne meg a kapcsolatotok függvényében nem olyan egyszerű eljutni de adott esetben egyszerűbb lehet, mint a csók).


Egyébként ahogy az előző kommentelő is mondta, te is lehetsz kezdeményezőbb még ha ez ellentmond is a hagyományos felfogásnak.


Lehet ha ezen elgondolkozol, könnyebb átérezni a fiú helyzetét. A kudarc lehetősége mindig a kezdeményezőt terheli. (Nem azt mondom hogy feltétlenül ezért nem lépett, de én speciel ezért nem léptem sokaig.)

2018. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell a jó válaszokat lepontozni?

Azt akarjátok, hogy ne legyen jó válasz?

2018. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!