Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin sem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin sem csókolt meg akkor már nem is fog soha?

Figyelt kérdés

Második randin úgy búcsúztunk el hogy nagyon szorosan magához ölelt utána adott egy puszit az egyik arcfelemre. Sajnos a távolság ès a munka miatt heti egyszer tudunk találkozni. 3 órát utazik értem hogy aztán két órahosszát tudjunk találkozni. A találkozók előtt nem ismertük egymást.De èn már nagyon vágyok a csókjára. Mind a ketten félénkek vagyunk.

20 évesek vagyunk.


2018. aug. 5. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem,soha nem fog.

Szakits vele.

2018. aug. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a férfi, aki képes 3 órát utazni érted, többszőr, az meg fog téged csókólni.


Türelem:)

2018. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Legközelebb, amikor puszit akar adni az arcodra, fordítsd úgy a fejed, hogy "véletlenül" a szádat találja el helyette. Nem igaz, hogy felnőtt nőknek magyarázni kell az ilyet.
2018. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és persze, hogy meg akar csókolni, mi a rákért másért utazna 3 órát, hogy 2 órát veled lehessen?!
2018. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is csak a 3. randin mert megcsókolni a barátom, akkor is már ittunk előtte egy kicsit, aztán a többiek felvilágosítottak, hogy nem adtam megfelelő jeleket. Egy félénkebb pasinak meg kell teremtened a helyzetet, nézz sokszor a szájára, a szemébe, észre fogja venni mit akarsz...
2018. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg csókolna, akkor meg hogy nyomul már, biztos csak meg akar dugni. Ember legyen a talpán, aki kitalálja, ép melyik nőnek mi kéne.

Amit leirtál azt a kicsi infót, annyi jön le, nyugis haladást, komoly kapcsolatot akar veled. Legyél kicsi türelemmel, vagy mint más lányok, kezdeményezőbb.

2018. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vard ki v csokold meg te. Valoszinuleg megeri:)
2018. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem is a 3.randi végén csókolt meg a srác, légy türelmes :) ha nem akarna semmnit nem utazna annyit csak h láthasson. Ha legközelebb sem lépne, vedd a kezedbe az irányítást, és az arcra puszi után adj neki egy szájra puszit is, meglátod h reagál :)
2018. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!