Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem csókolt meg a második randi után sem, mert nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Most voltam második randin egy rendesnek tűnő sráccal de eléggé meg vagyok zavarodva. Rengeteget beszél, így egyik randin sem kellett nagyon megerőltetnem magam de ezzel még nem is lenne baj. A problémám az, hogy még a kézfogásig is csak a második randin jutottunk el, az is annyi volt hogy kétszer sétáltunk egy kis ideig kézen fogva és annyi. Nem bókol - sem szóban, sem írásban - és valahogy érzek egy falat közöttünk.. A randi után pedig kaptam két puszit és kész.

De ha nem érdeklem, akkor miért kért harmadik alkalmat és miért ír nekem minden nap? :S Mondjuk ha ír, az is olyan hétköznapi, baráti, nem érzem úgy hogy a leendő barátnőjének írna, nem érzek ki belőle semmit...

Ez normális? :S


2015. aug. 31. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet nem az a nyomulós fajta szerintem de nem látok bele más fejébe ez csak 1 tipp
2015. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Én még egy randin se csókoltam meg senkit.

UI: Még egy randim se volt :'D

2015. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha 2. és 3.randit kért,akkor érdekled.

Lehet ilyen "töketlen " fazon,már megbocsáss.

Tessék bátorítani, jönnek majd azok a csókok ;)

2015. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
nézd ennyi idő alatt még meg sem ismert......aki ismeretlen emberekkel pettingel az a nem normális
2015. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbálok vele flörtölni, most pl. csak chaten tudunk mert sokáig dolgozik, de valahogy nem veszi a lapot :S
2015. aug. 31. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy bátortalan, vagy tényleg nem akar tőled többet. De ha nagyon zavar, akkor kérdezz rá egyértelműen, elvégre valószínűtlen, hogy gondolatolvasó lenne; vagy kezdeményezz te.
2015. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

Lehet kiábrándító vagy, saját tapasztalat megakartam fogni a hölgy kezét, erre megkérdezte: Te bunkó paraszt mit képzelsz, miért nézel kUrv4n4k?


Gyorsan megettem az ebédet, fizettem és elköszöntem. A "hölgy" 6 napig megállás nélkül telefonálgatott, SMS-t küldött. Mi van velem, mikor találkozunk legközelebb, hiányzom neki...


Szerintem valami mentális baja lehetett, ezt a 10/10-es külső sem tudta ellensúlyozni. Közös ismerőseinknek meg elpanaszolta milyen tesze-tosza vagyok, még a kezét sem mertem megfogni, biztos b*zi a srác!

Erre összeakartak hozni vagy 3 meleg sráccal, a tiltakozásom ellenére is. Face-en irkáltak rólam, ismerjem el b*zi vagyok, itt volt a lehetőség az álomnőre és nemet mondtam rá = b*zi!


Csodálkoznak, hogy velük is megszakítottam minden kapcsolatot.

2015. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szegény :S Sajnálom hogy ilyen paraszt nővel hozott össze a balsors...

Én is meg vagyok áldva, előre félek a harmadik randitól, ami a stílusából ígérve nem ígérkezik jónak :S Nem érzem úgy hogy úgy beszélgetne velem mintha akarna tőlem bármit is...

2015. szept. 1. 17:50
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
bezzeg ha az első randin letepert volna, akkor most az lenne a gond, hogy mekkora egy türelmetlen bunkó
2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-ik randin, ha nem tetszik a stílusa köszönj el hamarabb, hátrálj ki látványosan legyél hűvösebb vele és akkor talán észreveszi, hogy valami nincs rendben. Ha erre nem reagál, mintha minden oké lenne, akkor barátnak tart csak, egy tesztet megér. Így kiderül, hogy csak magával van elfoglalva, vagy esetleg Te is érdekled. Szokott a dolgaidról kérdezni, vagy csak magáról beszél? Mert ha érdekled, a dolgaid is érdeklik, akkor azért csak kérdez.
2015. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!