Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei ha érdeklem a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés

16F

Nagyon foglalkoztat a kérdés hogy mik a jelei ha tetszek a kiszemelt lánynak?

Hogy viselkedik a közelemben?

És miközben beszélgetünk mire figyeljek?



2015. jan. 4. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek olyan jelek, amikből tudhatnád. Lehet, hogy tetszel neki, de kínosan ügyel arra, hogy rá ne jöjj semmiből. Az is lehet, hogy ezernyi jelet ad, de észre se veszi, vagy éppen direkt szívat velük.
2015. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha közel vagy nézd meg h kitágul a szeme,mert akkor valószínüleg érez vmit irántad
2015. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én nekem tetszik egy fiú aki szerelmet is vallott és 2.válaszoló nagyon nagy igazat mondott mert ha már hozzám szól tényleg tágítom a szemem :))) Hajrá a legapróbb dolgok is jelenthetnek valamit!
2015. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
mindig téged néz és ha te is ránézel akkor gyorsan elfordítja a fejét! :) 14l
2015. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4.-es válaszolónak igaza van! :) Engemis nézeget suliban szünetekben, reggel 1 lány, de ha énis ránézek gyorsan elfordul :D
2015. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

akkor tetszel neki! :)

4-es voltam:D

2015. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!