Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet hogy már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel társkeresőn ismerkedtem meg. Már háromszor randiztunk a második randin volt először csók. Azóta sokat voltunk együtt, nagyon jól érzem vele magam, meg úgy látom h ő is velem. (Igaz egyre gyakrabban kutakodik a kezével a ruhám alatt.) Nemrég felmentem arra az oldalra mert kiváncsi voltam, h ő használja e még. Közben ha már ott voltam akkor oda írtam választ az sms-ére. Viszont most láttam h fönt van de nem válaszolt. Tudom most kérdezhetitek h akkor én miért mentem föl és írtam neki, de bennem tényleg csak az a szándék volt h megnézzem fönt van e..vagy legalább is használja-e. Most akkor ez mit jelent? LEhet h annyira mégsem jöttem be neki, vagy már megunta h még nem tudott ágyba vinni és már keresgél mást? vagy csak véletlenül?
2015. jan. 4. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2015. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én 20 a fiú 25
2015. jan. 4. 16:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt még meg kérdezhetem, hogy hova valósiak vagytok? Nem-e a nagy távolság miatt nem keres már. Van ilyen is.
2015. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég közel lakunk egymástól..max egy óra
2015. jan. 4. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ok. Én akkor arra gondolok, mint amire te, csak szexet akart tőled. Ha nem engedted, hogy taperoljon akkor biztos rájött, hogy nem fog olyan könnyen menni és keres mást valószínűleg. Szerintem felejtsd el, mert elég felszínes és éretlen viselkedése lehet.
2015. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy mi lehet ez konkrétan: BÁRMI!


Nem is jártok, 3x randiztatok, de már azon szrakodnál, hogy ő még fenn van-e, vagy nincs a társkeresőn... aaaajh :-D

2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!