Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja megismertem egy fiút,megtetszettünk egymásnak.Ő keresett akarta, hogy találkozzunk, én az elején tartózkodtam az egésztől,de nagyon megkedveltem.Találkoztunk, elmentünk vacsorázni, hívott és írt,de egyetemista és most tanulnia kell, amit megértek, viszont már több, mint két hete nem keresett sehol. Látom fent van facebookon is, párszor ráírtam, majd hagytam, hadd keressen ő, de nem ír. Értem, hogy tanulnia kell és, hogy nem a facebookból áll a világ, de ha anniyra érdekelném keresne ,nem ? Nem tudom mit gondoljak. 20/l

2014. okt. 21. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Több verzió is lehet:

-mégsem jöttél be neki

-várta hogy te keresd

-várta, hogy te keresd, de nem tetted, és most már leszarja, mert azt hiszi nem kell neked

-akadt neki más

stb

2014. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zsinórban többször is ráírtam mielőtt ignorált, semmi változást nem észleltem rajta, írta, hogy alig várja, hogy találkozzunk szünetben, de azóta semmi, nem értem.De lehet igazad van és talált mást:(. Köszönöm a választ :)
2014. okt. 21. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem ír rád akkor sajnos nem érdekled :/ , meg ilyen nincs h tanulnia kell és amiatt nem találkozik/ír . akinek hiányzol megkeres :S sajnálom de találsz sokkal jobbat idővel :) 20 /L
2014. okt. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!