Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin sem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin sem csókolt meg, mire vár?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfiról van szó, 25 éves, én 20 és még szűz, ezt ő is tudja. Második randin sem csókolt meg, de minél többször próbált megérinteni, és utalásokat is tett arra, hogy szeretné, ha a barátnője lennék, meg megölelt a randi végén. Valaki már az elsőn csókkal köszön, mondjuk nem akarok elsietni semmit, de ha a harmadikon sem lesz legalább szájrapuszi, akkor mégsem érdeklem igazán?
2015. aug. 26. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak fél lépni..
2015. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ha ezen múlik nálad a dolog, lehet jobban jár nélküled.
2015. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most volt életem első randija XD és másfél órás smárolással végződött az autóban :D

(egy parkban kezdeményeztem és ő invitált a folytatásra :D ) én 21 a csaj 18 :D

2015. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem ezen múlik, de már nagyon szeretném, ha megcsókolna :D Még sosem csókolóztam senkivel, és nagyon kedvelem őt.
2015. aug. 26. 20:00
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Ezért nem csókolózom sem első, sem második, sem 3. randin.


Egyszerű teszt! Csaj tud e, illetve hajlandó e várni rám. Avagy elhiszi e, amit mondok neki.


Ha ennyire türelmetlen, akkor mehet isten hírével.



ad2, 2 randi alatt nem lehet a másik felet kiismerni. akkor miért is smároljak egy ismeretlennel, akivel max csak szimpatizálok?

2015. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért az úgy elég erős, ha előtte még sosem taliztatok, és első talin csókkal köszöntene. Nem? :P Mondjuk lehet, hogy csak félénk, vagy pedig nem igazán vonzódik hozzád, csak vívódik magában, hogy mi legyen.
2015. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha tudja h szűzvagy még szerintem óvatos nemakarja h nyomulósnak tünjön és nem akar elijeszteni. szerintem épp azért nem csókolt még meg mert fontos vagy neki. szerintem adj neki valami egyértelmű jelet hogy már szeretnéd 23F
2015. aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor adj neki egy szájrapuszit te! Utána tuti megcsókol. :D
2015. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szüz vagyok, még soha nem csokoloztam........mire vár? (Kedves! 20 évig te mire vártál? Honnan tudja szerencsétlen, hogy te most nagyon bele akarsz huzni, behozni a lemaradásaidat.)
2015. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kötöd egy pasi orrára az első randin, hogy szűz vagy?
2015. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!