Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin sem csókolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin sem csókolt meg, mire vár?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfiról van szó, 25 éves, én 20 és még szűz, ezt ő is tudja. Második randin sem csókolt meg, de minél többször próbált megérinteni, és utalásokat is tett arra, hogy szeretné, ha a barátnője lennék, meg megölelt a randi végén. Valaki már az elsőn csókkal köszön, mondjuk nem akarok elsietni semmit, de ha a harmadikon sem lesz legalább szájrapuszi, akkor mégsem érdeklem igazán?
2015. aug. 26. 19:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 16 éves volta amikor elkezdtem randizni egy 24 éves sráccal.Nálunk egy hónap után volt csók meg ölelés meg egyebek, úgy hogy mindennap randiztunk.Mindketten úgy gondoljuk hogy ez így volt jó, mert nem egyből egymásnak esni hanem jobb először megismerni egymást.Mai napig együtt vagyunk különben.Most 20 éves vagyok

szerintem annak örülj hogy még nem csókolt meg ebből látszik hogy komolyan gondolja veled és nem csak fektetni akar.

2015. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!