Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell? többilent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell? többilent

Figyelt kérdés
15/F vagyok éss elösször smároltam, éss elrontottam teháát vhogy nemtetszett a lánynak.pedig összeérintettük az ajkunkat, éss átdugtam a nyelmet éss ennyi:P éss utána aztmondta a smárolás végén hogy voltmár aki jobban smárolt! leirnátok hogyan kell pontosan? nagyon sokat segitenétek éss szerintem másoknak is! tudom hogy gyakorolni de hát ezz a lány kellnekem éss elfogom vesziteni igy!! Tudom hogy ezt nemlehet leirni mert tényleg nem énis rájöttem:P dee valahogy mégis az ajkak mükösédést éss éss hogyan öleljem át hogy azz romantikus legyen! szval értitek! Elöre is köszi am a lány 14/L
2010. jún. 26. 21:45
 1/6 anonim válasza:

errol barmennyi kerdest kaptal volna...

utanna kelett volna 1x nezni...

2010. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csaj bunkó volt.Hogy mert ilyet mondani.Azért ez kemény.
2010. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerezz valakit akivel CSAK smacizol és remélhetőleg ő megtanit. ILL kérdezd meg a csajt,hogy mi nem tetszett neki,bár ha ezért elhagy akkor azért csajért nem kár.azaz büdös qrva
2010. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy a csajnak is tessen. Ha meg finnyás, és sehogy nem tetszik, akkor két pofonnal hazazavarni, és otthagyni.
2010. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg bunkó a csaj...
2010. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csaj elég gáz volt ezzel a szöveggel, ha szeret, biztos tetszett volna neki, akáhogy csinálod. De azért visszavághattál volna neki, hogy "majd együtt gyakoroljuk", vagy ilyesmi :)

Nem érdemes külön erre "beszerezni" egy embert, hogy megtanítson, szerintem inkább legyél egy kicsit bénább, mint hogy olyan emberrel smárolj, akit nem szeretsz (főleg ha közben még barátnőd is van).

2010. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!