Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam? Többilent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? Többilent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet hogy hülyének fogtok nézni éss kinevettek, dee kicsit tudatlan vagyok éss inkább megkérdezem mint elrontsam:P

szvaaal énis aztkérdezem mint egypár ember mééég

Hogyan kell smárolni?:D:S (nemkell nevetni)

szvaal:D még sose csináltam de én ugytudom hogy: Az ajkainkat összeérintjük, nemtul erösen mert azse jo ha vákum az egészxdxd szvall összeérintjük az ajkunkat,kinyitjuk a kicsi kis szánkat, éss átdugom a szájába a nyelvemet, éss ott szorakozunk:P ugye joltudom hogy igykell smárolni?? légyszi segitsetek:)


amm azt nemtudom hogy smárolás közbe az ajkaink járása hogyan mukodik teháát a nyelvunk az ott mozog bent a szájba, dee hogyan cuppanunk össze stb... ááááh teljesen sötét nekem ez a rész! Légyszi ne ezeket a válaszokat irjátok h majd meglátod, meeeg ha ottleszek érezni fogom meg stb... mert tudom dee jolenne egy kis tudás elöte:D tudom h ezt nem tanulni kell hanem csinalni de akkoris:D


am 15/F vagyok


Elöre is köszi!!!


2010. jún. 18. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem lehet az volt úgymond a „szerencsém”, h nagyon spontán ért az első csók és még időm se volt, h ráparázzak :D Tényleg hidd el, h ez ösztönösen jön, nem szabad gondolkozni rajta, csak csinálni kell. Én miután elmondtam a csajnak, h ez volt nekem az első teljesen meglepődött, mert azt mondta, h nagyon jól csináltam :D
2010. jún. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia! Azért szokták ezeket a válaszokat adni,h maj d érzed meg stb..mert nem leeht leírni,h hogyan kell.. de am kb az a folyamat amit te leírtál..
2010. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vannak mázlisták:)))köszzii a választ:P:)
2010. jún. 18. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha én ezt annyi idős koromban megkérdezem, mint te... Lehet, hogy most nem pap lennék. :)
2010. jún. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az elsönek ment

a másodiknak: háát igen folyamat de nemtudom hogy az ajkam hogy mozog :P:Ddeháát majd rájövök:)

2010. jún. 18. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Jön az magtól
2010. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morcika83 ***** válasza:

[link]


olvasgass

2010. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Figy én is eléggé paráztam a dologtól, mert kettesbe voltam a lánnyal, aki már egyre jobban közeledett hozzám, végig azon járt az agyam, h lehet megkéne csókolnom :D Szóval én is féltem rendesen elhiheted, főleg mert ő már tapasztalt volt ezen a területen. Aztán hirtelen tök spontán lekapott :D Na attól a pillanattól kezdve kikapcsolt az agyam és csak a csókra koncentráltam. Valszeg veled is ez lesz, sztem tök fölösleges és nem is lehet erre felkészülni.

2010. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazad van! dee ez azért hasznos volt amit az utolso elöttitöl kaptam linket! ezzzt nagyon közsönöm elolvastam éss kicsit tanultam is belole:) azz utolsonak(alias elsönekxD) pediiiig tee mázlista vagy!:P nekem most van barátnöm de nem nem smároltam lee azért kérdezgettem itt hogyan is kell deháát ugylátszik ténleg spotán jön az egész! :)) köcceee
2010. jún. 18. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg egyszerűbb ha beütöd a google-ba és nem olvasgatod hanem videon vagy videokon megnézed. majd aztán próbálod azt csinálni élőbe. Viszont ha már elkezdtétek szerintem meg fogsz lepődni te is hogy ennyit paráztál rajta...


19/L

2010. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!