Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy pasival de berezeltem mit csináljak? :/ többilent.

Figyelt kérdés
mindkettőnknek tetszik a másik,és szeretnék is vele találkozni,de most nagyon félek és izgulok,hogy elrontok valamit,beégek előtte,csend lesz,és nem akar majd többet találkozni velem..hogy indulhatnék úgy neki,hogy örülök,minden jó lesz? tanácsokat kérek!
2011. júl. 5. 12:55
1 2
 1/11 Kerdesemvan ***** válasza:
Ha egy ismeretlennel találkozol probálj meg önmagad lenni,és ne feszengeni,meg mást mutatni ami vagy:)Ha látja rajtad,hogy laza vagy és barátságos,akkor jól fognak alakulni a dolgok:)
2011. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak viselkedj terészetesen. hidd el,ő ugynigy be van most parázva mint te
2011. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előző hozzá szólóval.
2011. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha megvan a kölcsönös szimpátia, akkor az ember elnézi a másiknak, ha zavarában nem éppen a legjobb szövegekkel sziporkázik. Ha meg nem tetszel a másiknak, lehetsz akármilyen szellemes, okos, lehengerlő, nem fog számítani. Nálatok már eldőlt, hogy kölcsönösen tetszetek egymásnak, úgyhogy szerintem fog ez alakulni - csak nehogy ijedtedben ne merj elmenni a randira, mert akkor a srácnak minden oka meglesz, hogy hülyének nézzen, vagy azt higgye, mégsem tetszik Neked.

Az én párom is beszólt egy olyan suta poént az első randin, hogy azóta is elszégyelli magát, ha felemlegetem neki azt a másfél évvel ezelőtti esetet :D

2011. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd olyan komolyan a dolgot. Gondold azt. "ki ez a srác? Az Atyaúristen?"
2011. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) de nem ismeretlen,msnen már szinte minden ismerkedő kérdést feltettünk egymásnak,és félek,hogy nem lesz miről beszélgetni.. nagyon be vagyok rezelve :/
2011. júl. 5. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Megértelek! ;)

Próbáljatok meg egy olyan helyre menni, ami eleve vmiről szól, így lesz majd kiinduló téma.

Vmi közös érdeklődési kör? Állatkert, egy vár vagy kastély, legyen élmény az élményben! ;)

Hajrá! :)

2011. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és gondold át a dolgokat! Szerintem ő is így érez. Ha volt már barátnője akkor lehet, hogy mégsem. Viszont ilymódon tapasztaltabb és jobban tudja kezelni ezt a helyzetet. Menjetek el olyan helyre ahol nyugodtan tudtok beszélgetni és gondolkozz el azon, hogy mi lehet bennetek közös és milyen témák jöhetnek szóba. :) Nem hiszem, hogy lesz gond ha kölcsönösen tetszetek egymásnak. Ne izgulj! Sok sikert!
2011. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudtok miről beszélgetni akkor csak mosolyogj! :) mindig bejön.!
2011. júl. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) barátnőm azt mondta,hogy ne gondoljak arra,hogy megfogok kukulni és akkor nem fogok..de hogy tudnék nem arra gondolni?egész nap csak ezen jár az agyam.
2011. júl. 5. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!