Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok egy pasival de berezeltem mit csináljak? :/ többilent.

Figyelt kérdés
mindkettőnknek tetszik a másik,és szeretnék is vele találkozni,de most nagyon félek és izgulok,hogy elrontok valamit,beégek előtte,csend lesz,és nem akar majd többet találkozni velem..hogy indulhatnék úgy neki,hogy örülök,minden jó lesz? tanácsokat kérek!
2011. júl. 5. 12:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, én is mindig ilyen voltam, amikor hasonló szituba kerültem, de amikor már ott vagy, gyorsan felengedsz, csak előtte rosszabb.:))

Szerintem is menjetek olyan helyre, ahol van látnivaló, így arról is lehet beszélgetni közben, meg nézelődni.

Erre alkalmas hely például a Tropikárium, de ha az túl drága Nektek, akkor sétáljatok valami szép helyen, ha esetleg rosszabb idő van, menjetek plázákba nézelődni, ott is találhattok több témát.


Sok sikert Neked/Nektek, majd írd meg, milyen volt.:))

2011. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!