Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom visszanyerni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom visszanyerni a bizalmát? /többilent/

Figyelt kérdés

Bnömmel összvesztünk és én kiszeretnék vele békülni. Van valami tanácsotok? Pl valami hogy mit vegyek neki valentin napra? Vagy akármi.. hogyan tudnám kibékíteni?? :( Kérlek Titeket segítsetek.

Normálatlan válaszokat nem kérek.

14f


2010. febr. 12. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Én nem tudom, épp ezt akartam elérni egy lánnyal, küldtem virágot, kedves üzenetet, erre ír, hogy fel leszek jelentve.
2010. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
uhh. az nemjo.. sajnállak :(Ő nem ilyen szerencsére..
2010. febr. 12. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a barátnődet, de engem se üzenettel, se virággal, se semmilyen ajándékkal nem lehetne úgymond "visszaszerezni".

Azért ez attól is függ, hogy min vesztetek össze, meg mennyire durván, és hogy mióta vagytok együtt.


De szerintem az lenne a fontos, ha nagyon odafigyelnél rá, kedves lennél hozzá, és elsősorban bocsánatot kérnél, de úgy igazán, tiszta szívből. :D:D


Sok sikert neked!! :D

2010. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)

Hát kábé 2 hete jártunk nem valami nagy idő..

És azon vesztünk öössze hogy aztmondta nem mutatom ki hogy szeretem.. Ezen probálok most változtatni..:(

Bocsánatot már kértem tőle.

Majd valamikor megbeszélek vele egy talit aztán megprobálom ugymond visszaszerezni...

És szerinted mit vegyek neki ami ilyenkor ideillő?

2010. febr. 12. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor mondom. Mindent megpróbálok már hónapok óta, tényleg, nem számolom, de kb. féléve próbálom. Minden megvolt, őszinte bocsánatkérés, kedvesség, figyelem, megleptem, mindig számíthatott rám, segíteni akartam, minden sz*ros dolgot próbáltam...
2010. febr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenki más, én pl. ha nagyon kedves, hoz vörösrózsát, bókol, akkor kap még egy esélyt. De az biztos, hogy sokat kell bizonyítania. Viszont ha ezt az esélyt is úgymond eljátsza, akkor akár térden kúszhat előttem egy hónapig is, akkor sem vesz le a lábamról, még ha én még szerelmes vagyok belé, akkor sem.

Azért neked sok sikert! Ha nem fogyózik, akkor a virág mellé valami fincsi bonbont is vehetsz még pl.: merszi.

2010. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Ja, és persze nem utolsó sorban egy őszinte bocsánat kérés.

2010. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hát igen, néha az én is ezt érzem a fiúmmal kapcsolatban. Ez esetben szerintem tényleg az a megoldás, ha minél több időt vele töltesz, és odafigyelsz rá (nálunk még az szokott lenni a probléma, hogy én mondok valamit, ő meg vállat von, és közli: "Így jártál.").

És a két hét kicsit húzós... De nem reménytelen. Mert ugye, ha így ismert meg, lehet azt hiszi, melléfogott, és nem fogsz megváltozni, ezért inkább mégsem akar tőled semmit. Úgyhogy gyorsan, és látványosan változtatnod kéne, ha meg akarod tartani!!


Kívánom neked, hogy sikerüljön :D

2010. febr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!