Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki képről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki képről tetszik nagyon, felhívott és a hangja is bejön. Szerintetek lehet valami? Persze ottvan az exem. Többilent!

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon aranyos welem msn-ezünk meg minden...felis szokott hívni és a hangja is édes stb(:

Az exemmel 2 napjaszakitottunk.....avgyis ő...

mert h én máshogy állok a dogokhoz mint ő és

minden ami szerintem rosszul csinál elmondom neki....

70%ban őt szeretem de az új gyerek iránt is kezdek érezni valamit amit úgy a hangjából meg szavaiból leveszek...

szówal kedvelem.

most mibő milesz? teljesen megvagyok zavarodva mint vasorrú bába a mágneses viharban...


2011. jan. 4. 22:52
 1/8 anonim válasza:
Szóval igaza van a Lacinak! Tényleg itt szoktál írogatni. NEm hittem el először!
2011. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

xD


Amúgy mi aztán igazán nem tudunk kiigazodni az érzéseiden, ha még te sem, szóval nem tudhatjuk, hogy miből mi lesz. De ha az exed dobott, akkor valszeg semmi esélyed nála, majd elfelejted, jöhet az új srác.

2011. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csakegynév ***** válasza:
Áruld már el, hogy lehet valakit 70%-ban szeretni. Vagy szereted vagy nem. Ő dobott ergo már nem szeret lépj tovább.
2011. jan. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Adj esélyt az új srácnak. Két okból is jobb lenne: az egyik, hogy nem kell egy olyan vonat után szaladni, amiről már kiraktak. A másik pedig az, hogy nem mindenki kap valaki mást már 2 napra a szakítás után, tehát ez egy olyan alkalom amit kilehet és szerintem ki is kell használnod.


Nem ismerlek és sok nem jött le rólad a kérdésedből sem, de a legjobbat feltételezve azt tanácsolnám neked, hogy soha ne kajtass egyik exed után sem. Olyan, mintha egy elsüllyedt hajót próbálnál a felszínre hozni, amikor pedig ott egy új hajó, egy új fiúval rajta és talán most egy olyannal aki nem fogja engedni, hogy az új hajótok elsüllyedjen. Ezenkívül egy elsüllyedt hajó szinte sosem lesz a régi és ezt most a kapcsolatra értem, ha nem lett volna világos.


Csak nagyon kivételes esetben érdemes elgondolkozni az exeken, viszont ritkák az olyan exek akikért érdemes visszapillantani. A legtöbb férfi aki igazán szeret azzal csak összeveszni lehet, de nem szakítani. És főleg nem ilyen semmi okért.

2011. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazad van...

eleget futottam utánna!töbet nemfogok ..a hajós történet persze h világos...

Valahogy igazad van...megfogadom am it mondtál...

AMint elolvastam amit irtál felhivtam a srácotés megkérdeztem h lenne e kedve taálkozni és mondta h persze

szwl jövőhéten taálkozunk:D

Köszi a választ pussy!(L)

2011. jan. 4. 23:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő általában az exem azt csinálja h aztmondja utál ésközben megimád-.-"de már nem futok utánna meek tovább:D
2011. jan. 4. 23:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te sem vagy több mint 15...
2011. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a kérdésre a válasz volt? érdekes...odaan irva h normális választ kösz csáh
2011. jan. 4. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!