Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másodszor találkozunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor találkozunk és felhívott hozzájuk?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 15 éves vagyok, és megismerkedtem egy lánnyal a hétvégén, akivel csókolóztam és összejöttünk... Holnap találkozunk és azzal állt elő hogy mennyek el hozzájuk holott senki nem lesz otthon.. Én rákérdeztem hogy vigyek -e gumit nemmel felelt... szoval most mire számítsak? egy egyszerű filmnézésre...? :D
2011. febr. 21. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

lol. haat kb. bar nemhiszem.

ha lefekszik veled, akkor egy oltari nagy ribanc :)

2011. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szűz vagy még?
2011. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok, első hát végülis ebben igazad van!
2011. febr. 21. 17:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

rákérdeztél h vigyél-e gumit???:D OMG

csoda ha még szóba áll veled ezekután:D

2011. febr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megmutatja a szobáját, a gyűjtött szalvétáit vagy a pizsamáiban divatbemutatót tart neked. De az is lehet, hogy csak sima filmnézés lesz belőle. Azért vigyél gumit, meg gondold át, hogy van-e valakinek születés- vagy névnapja... Egy szál rózsa is nagyon beleillene a vélhetően kislány romantikus elképzeléseibe.
2011. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ő am hány éves?
2011. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 biohazardxxx ***** válasza:

figyelj apa... attól hogy elhív nem biztos hogy lesz témázás... Gumit minek kérdezted? alap hogy mindig van nálad... Véleményem szerint csak kettesben akar veled lenni és igy jobban megakar ismerni... nehogy nekiálj vele témázni még akkor sem ha ő akarja!!! Húzd az agyát kicsit neki...


23F

2011. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acel ***** válasza:

Ha már ismeretlen lánnyal van dolgod akkor mindig legyen nálad gumi, jobb ha van és nem kell mint hogy kéne de nincs! Am valami csokit vigyél inkább :)

mire számíts: talán egy kis tapira azért nyugodtan, meg valami olyan filmre amit 90 % hogy nem fogtok nézni, csak alibi. 22f

2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
biohazard, acel: köszi szépen testvérek! :D - gondoltam hogy alibi a film, csokit viszek de nagyon holnapig nem lesz kreditem gumira pláne ugy hogy már időm sem lesz venni... de szerintem az ne mis fog kelleni 2. randin. :)
2011. febr. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!