Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most találkozunk másodszor mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most találkozunk másodszor mi legyen?

Figyelt kérdés
most találkozunk másodszor és én bele vagyok esve nagyon jókat szoktunk beszélgetni és szerintetek most majd megcsókoljam ??
2011. júl. 15. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy? Csak mert férfi ilyet nem kérdez.
2011. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány
2011. júl. 15. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg simán bízd rá.
2011. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg jó idő van legyetek kint a szabadban, keressetek valami nyugis parkot vagy bárhol ahova letudtok heveredni és beszélgetni.

A csókot meg igazándiból a fiúnak kéne kezdeményezni ,de szerintem a helyzet kifogja hozni ,hogy mikor lesz alkalmas (mint ahogyan láthatod a filmekben)

2011. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
De viszont, ha a pasi egy kicsit félénk (sajnos egyre több az ilyen pasi) akkor egy kis biztatás nem árt.
2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem kezdeményezz, úgy olvasom nemigazán megy még neki
2011. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!