Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jártam még senkivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jártam még senkivel? Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok.

tudom,fiatal vagyok,és még van időm.

de nagyon rossz nézni ahogy a barátnőm egy pasival van egész nap,akivel"nem járnak"...

én meg szerelmes vagyok egy másik fiúba,és én meg nem tudok olyan jól ellenni másokkal.Mit csinálok rosszul?


pedig szebb vagyok,mint a barátnőm(a fiúk szerint),meg elvileg jófej is vagyok,de akkor se jön össze soha semmi,mert ha VELE vagyok,annyira izgulok,hogy egy szót is alig bírok szólni...én ezt nem akarom...de nem megy.


Ja és amikor mondtam,hogy még nem volt pasim,mindenki csak ámul és bámul...ez kicsit rosszul esik,mert én már voltam szerelmes,és éppen most is az vagyok :(


próbálok lazulni.ez segíthet?


2010. jún. 24. 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Miért nem jártam még senkivel? Miért nem jön össze?

19f

2010. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mi lehet akkor a probléma.lehet,h a fiúk félénkek megszólítani,nem?
2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát már szólított meg Ő,de nem lett belőle hosszú dumálás.amúgy meg egyszer az volt,hogy a buszon egymással szembe ültünk(2 órás út volt),és tök jól elvoltunk,tehát nem is tudom....
2010. jún. 24. 18:08
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Ne aggódj , neked is összefog jönni előbb vagy utóbb, én most 79 éves vagyok és 2 éve van barátnőm , előtte még sosem volt. Ennyi idős korodra biztos te is találsz valakit.


Cili bácsi

2010. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy van-e pasid nem fűződik a szépséghez. A szépség relatív dolog, és igazából csak olyan, mint egy süti tetejére a cseresznye: ha van, akkor rárakod, hogy még finomabb legyen, de ha nincs, akkor sincs gond, mert maga a süti is nagyon finom.

Én is ilyen korban kezdtem el ezzel foglalkozni, de hamar találtam barátnőt, most 14 vagyok.

Nem csinálsz semmit rosszul, egyszerűen még nem találkoztál azzal, aki értékeli mindazt, ami vagy. Próbálj meg lazítani, ne görcsölj ennyire, mert elveszíted az élvezetét a dolognak. És én a fiú helyében aranyosnak találnám, ha nem nagyon tudnál megszólalni. Ekkor az játszódik le a fejében: hű, elvettem a lélegzetét, azaz jó vagyok, tehát jó pasi lehet belőlem.

Próbálj meg vele sms-ben beszélni, vagy msn-en, és akkor meg tudtok nyílni, én nem kell félned ilyenek miatt :)

Remélem segítettem ,sok sikert!

2010. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
köszönöm,igazad van :)
2010. jún. 24. 18:12
 7/23 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy még gyerek vagy. "13 évesen nincs pasim Úristen!!!"

A szépség ugyanis nem minden. És nem is minden pasi ugyanazt a nőt találja szépnek. Amúgy meg menj vissza még babázni egy picit, ráérsz még később ezzel foglalkozni.


25 N

2010. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ja és amúgy egy egyesületbe járunk,onnan ismerjük egymást :)
2010. jún. 24. 18:13
 9/23 anonim ***** válasza:
figyej tecci egy fiu?? - menny oda hozzá és mond meg neki ! Mitől kell itt félni?? legfeljebb nemet mmond . ennyii.egy nem még nem a világ vége . és ha meg kiderül h neki is teccel, csak ő nem mete elmondani akkor az már csak rosszabb annál , hogy össze is jöhettetek volna ha megkérsdezed ! de ez csak az én tanácsom szoritok neked. és sok szerencsét!
2010. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Varjal meg, en 16 evesen csokolztam eloszor, 16 evesen volt eloszor pasim, aztan 18 evesen megtalaltam magamnak a nagy szerelmet.

Tudom, hogy most mit erzel , mindenki ataesett ezen, es szerintem jobb ez, hogy nincs senkid 13 evesen , minthogy majd egy k*rva legyen beloled mira 18 leszel.


Tudom, ugy erzem magad, hogy csunya vagy es nem kellesz senkinek, de majd teged is meg fog talalni a herceged.

2010. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!