Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem jártam senkivel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem jártam senkivel. Rosszul érzem magam emiatt Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy zavar.Szeretnék egy barátot akivel együtt lehetek...14éves leszek és még nem jártam senkivel.A barátaimnak mind volt már kapcsolatuk de nekem még nem.Próbálkoztam már de visszautasítottak.A csókról meg ne is beszéljünk...Mit tegyek?
2008. okt. 27. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanígy vagyok ezzel most leszek 15 a héten és még nem volt csajom:( csak reménykedni tudunk
2008. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor én mit szóljak? 15 vagyok lány és képzeljétek el még nekem sem volt barátom, fő a remény és apozittív gondolkodás;)
2008. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pedig szerintem se a külsömmel se a belsőőmel nincs semmi gond.csak igy jött össze.
2008. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok,és bár van pasim..Ő az első az életemben!Nektek meg sok sikert,és tuti találtok vkiit:))
2008. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jajj, ez a fiatalság! rengeteg időtök van még! Tudom, hogy jól hangzik, hogy van valakid, aki szeret, aki biztos pont, aki mellett biztonságban érzed magad, de ha csak ezt várjátok, egy csomó időt elvesztegettek! Inkább próbáljátok meg addig is élvezni az életet, találni más jó dolgokat, jó barátnőket/barátokat, akiknek kiönthetitek a szívetek, és az is ad biztonságérzet! Járjatok sok társaságba, ahol jól érzitek magatokat, ráadásul még meg is találhatjátok ŐT! Ha már mindenetek megvan a boldogsághoz, akkor az már csak a hab lesz a tortán! Na pussz
2008. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőm 21 éves és még soha nem volt barátja, nem is csókolózott. Nagyon csinos lány, csak a megfelelő fiút várja. Szerintem nem vagytok elkésve!

Petranova

2008. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj rajta! Legalábbis nekem mingid ezt mondják. Nekem se volt még barátom, pedig már 16 vagyok, és még én sem beszélhetek igazi csókról. De tudod mostanra már eljutottam odáig, hogy nem érdekel az egész.
2008. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
na, most mi lesz. biztos soha nem talaltok senkit. 14 eves, minek nektek meg kapcsolat?Nekem 21 evesen volt az elso baratom, 14 evesen annyi minden massal foglalkozhatnatok, meg gyerekek vagytok.
2008. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
csak nyugalom. Járj el mindenfelé , ismerkedj! Majd csök jön valaki, akivel egymásba szerettek. Én 16 voltam, amikor elöször jártam valakivel, de van olyan ismerősöm, aki 19 éves, és még nem volt senkije. Pedig nagyon szép, kedves csaj, egyszerűen igy alakult... várj türelmesen, és egy jó tanács: ha nem ül ki az arcodra, hogy pasit akarsz, akkor sokkal hamarabb betoppan a szerelem:)
2008. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkitől
2008. okt. 28. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!