Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még nem jártam senkivel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem jártam senkivel. Rosszul érzem magam emiatt Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy zavar.Szeretnék egy barátot akivel együtt lehetek...14éves leszek és még nem jártam senkivel.A barátaimnak mind volt már kapcsolatuk de nekem még nem.Próbálkoztam már de visszautasítottak.A csókról meg ne is beszéljünk...Mit tegyek?
2008. okt. 27. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Atyaég!Ti ugyan hova rohantok?Rohadtul nem vagytok elkésve,az semmiképpen nem jellemez egy embert,hogy mikor volt az első párkapcsolata,felejtsd el ezt a baromságot.Egyszer mindenkinek eljön az ideje,addig is mindent meg kell tenni és kiaknázni a lehetőségeket,de semmiképpen sem sírni, hogy jajj miért nincs senkim.. Egy síró befordult csaj/pasi senkinek nem kell. Sok szerencsét.
2008. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

13 évesen még abszolút nem vagy elkésve! :)

De ha téged ennyire zavar hogy nincs pasid, akkor próbálj keresni!mondjuk az interneten vagy a suliban! Drukkoloook :D

2008. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
16 éves fiú vagyok. Nekem sem volt csajom, nem smaciztam. Kicsit zavar de nem kéne tényleg van idő. Ne ragadj le egy vkinél hanem legyél nyitott ha bárki akarna járni veled!
2008. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm.


és tudom hogy rengeteg időm van még.csak valamikor belém nyilal hogy milyen jó lenne.nem szoktam "megszállottan" ezzel foglalkozni.


mégegyszer köszönöm mindenkinek

2009. ápr. 22. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!