Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Ronda vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Ronda vagyok? Még sosem jártam senkivel!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még ráérek, de valahogy sosem jön össze a dolog. Nagyon szeretnék már járni valakivel! Van pár fiú az osztályban, aki tetszene, de az a baj, hogy a magasságom miatt (nagyon kicsi vagyok) úgy kezelnek, mint a húgukat. Mit tehetnék?
2009. jún. 10. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Legyél feltűnő! De ne menő!
2009. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Egy nagyon jó tanács: Ne görcsölj ezen, mert minnél inkább akarod annál kevésbé fog összejönni..hidd el tapasztalat..

Egyébként meg amikor már járni fogsz valakivel, már Te is csak nevetni fogsz az ilyen "ciki hogy nem volt még barátom?" kérdéseken..:)

2009. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2009. jún. 10. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen... Így egy kicsit tényleg durvább a dolgok mint gondoltam... Deh ne törődj vele. Egyszer csak egy olyan pillanatban talál el Ámor nyila, amikor nem is gondolsz rá... Nézd a jó oldalát is... Az alacsony lányok felvesznek egy magassarkút és mindjárt jobb. Képzelj el egy 2 méter magas csajt... Az durvább, mivel nem tud semmit se csinálni az érdekében...

Sok sikert =D

2009. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok mint te! Mindig jóban voltam a fiúkkal,nem érzem magam csúnyának,de mégsem jártam még senkivel.Haverként kezelnek.De szerintem nem gáz,lehet hogy egy év múlva lesz,és akkor sokkal jobb lesz mint ha valaki már 14 évesen mindent kipróbál.Legalábbis szerintem...

16/L

2009. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!