Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány vok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vok és még nem jártam senkivel ez nem ciki?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még senkivel nem jártam és nem is csokoloztam. Az osztálytársaim küzöl szinte már mindenkinek volt legalább egy barátja. szerintetek ez ciki? ti mikkor csokolztatok elöször, vagy mikor jártatok elöször egy fiuval?
2010. márc. 6. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nemciki nyugi

tartogasd csak magad! tudom hogy manapság ez már nem erény!! de egy lányka legyen tartása...ha érted mire gondolok és ne járnon bárkivel! semmi gáz ez normális! ráérsz

2010. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
terhes és randa vagy
2010. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
(előző válaszoló: 20/f)
2010. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vagyis nem( legelső válaszoló):)->20/f
2010. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem! A "vok" a ciki, meg, hogy ezt megkérdezed.
2010. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen csókolóztam először és akkor volt az első pasim is. Lehetett volna előtte is de én úgy gondolom , hogy ha ez ciki lenne sem járnék akárkivel. Csak akik tényleg tetszenek. Nem ciki!!:)

15,lány

2010. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általánosban alsó tagozatban csókolóztam először. De barátnőm talán csak általános végén bolt. Ha annak lehet egyáltalán nevezni. Aztán Gimi alatt semmi komoly csak utána, és az első szex 19 évesen. Nem vagy elkésve semmivel. Csak ezért ne erőltess semmit. Mindent akkor amikor úgy érzed itt az ideje.
2010. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Szia!


Már más korosztály vagyok, de mikor annyi voltam, mint Te , én se jártam, csókolóztam, stb. még senkivel.


Figyelj, én tudom, hogy nagy a nyomás - én pl. a falnak megyek, mikor ilyen reklámszöveget hallok: "elmúltál már 18 és MÉG nem találtad meg az igazit??" - aki ezt írta, annak vmi jó kis büntit találnék ki. Nme mert megírta, hanem mert a befolyásolható, kialakulatlan, útkereső tizenévesek begőzölnek, mint Te is.


Gondolj bele - ez nem egy verseny. Lehet versenyből futni, magasugrani, teniszezni - na de szerelmesnek lenni? Csókolózni? Ez olyan kicsit, mintha mások elvárásai szerint akarnál élni.


Hagyj időt magadnak, semmiről se maradsz le.


39/l

2010. márc. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazábol én is igy gondoltam egyrészt h megválogatom másrészt h nem ciki, de az utobbi idöbe vágtak a fejemhez egy jó pár dolgot ezel kapcsolatba, azért voltam kiváncsi. ( Amugy az had legyen az én dolgom h h irok.. ,és nem vok terhes se randa XD de azé kösz
2010. márc. 6. 19:54
 10/14 anonim ***** válasza:
hát de olyan gáz,ásd el magad!:D Mit fújod ezt ennyire fel? Majd ha eljön az ideje akkor behozod a lemaradást,ne azért akarj fiút mert másnak is van...
2010. márc. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!