Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves lány vok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vok és még nem jártam senkivel ez nem ciki?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és még senkivel nem jártam és nem is csokoloztam. Az osztálytársaim küzöl szinte már mindenkinek volt legalább egy barátja. szerintetek ez ciki? ti mikkor csokolztatok elöször, vagy mikor jártatok elöször egy fiuval?
2010. márc. 6. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel,hogy más csaj mit gondol erről.

Én sem csókolóztam még,barátom sem volt,nem is randiztam és mindjárt 15éves leszek.A szerelem nem úgy jön,hogy na most én akarom és megismerem a Nagy Ő-t,hanem amikor nem is számítok rá...Én nem szoktam mondogatni,hogy még nem volt pasim.Igazából kedvelem az osztálytársaimat,de van egy határ és onnantól kezdve csak annak mesélek akiben tényleg megbízok.Eddig nem nagyon törődtek velem a srácok,nem figyeltek fel Rám.Egy srác volt ősszel,de az meg az agyamra ment azzal,hogy szinte levegőhöz sem jutottam mellette.

Majd ha valakivel meglesz a kölcsönös szerelem,vonzódás akkor lesz barátom,és csókolózom.

Szerintem sosem ciki az,ha valaki nem "adja" oda magát bárkinek.Ez alatt értem a csókolózást is,nem csak a szexet.Az viszont már ciki,hogy van aki 12-13évesen már nem szűz és még dicsekszik is vele,főleg,ha jóval idősebb pasija van.


Szóval ne izgulj!Majd eljön a mi időnk is.Hidd el,lesz olyan srác aki értékelni fogja,hogy ő lesz az első barátod:) Csak meg kell találni az ilyen srácokat.

15/L

2010. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
figyelj én 5évesen smároltam először xD aztán 9évesen és most nemrég 1 honapja. de járni még nem jártam fiuval azaz h egyszer 4-ben de az nem nevezhető annak. és ezzel az utcsoval jártam volna halálosan szerelmes voltam belé nagyonjo barátok is voltunk de átvert és most nagyon utáljuk egymást. és én is ugyanazt mondom h nemgáz . várd meg az igazit hidd el azzal sokkal jobb lessz minden :) és remélem téged nem fognak átb.szni ugy mint engem :) 15l
2010. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ne hallgass a rosszakarókra, a lényeg: nem ciki.

Ha szeretnél barátot,légy ápolt, kedves és járj nyitott szemmel, viszont semmiképp sem a barátnőid befolyásoljanak a döntésben.

2010. márc. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem ciki. 16 vagyok és a fél évfolyam nem járt senkivel
2016. dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!