Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Ciki,ha a nő kezdeményez?? Meddig lehet elmenni a kezdeményezés terén ami még nem rámenős és nem tűnik zaklatásnak?
2011. jún. 8. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
hát ha bejön nekem a csaj nem h nem teccik még örülök is h ő kezdeményez mert nem az erősségem;)és szerintem vagyunk ezzel még páran így fiúk...15/f
2011. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De honnan lehetek biztos benne h tetszek neki? És hogy nyissak a pasi fele??
2011. jún. 8. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez nehéz, mivel most már a fiúk lazán úgy viselkednek minden lánnyal, ami kétértelmű lehet. Szerintem ha szemezel vele, az már jó jel. pl ha nézed és rádnéz, kicsit elmosolyodsz, vagy ha mindig elkapod a szemed, észreveszi, hogy zavarban vagy. Próbálj közeledni, beszélgetni, és ebből talán leesik neki. Sok sikert :)
2011. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Egy helyes lány annyit zaklat amennyit akar.
2011. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, mert én nem szeretném ha a lány kezdeményezne, mert olyan mintha elvették vna tőlem a stafétabotot és az nem jó. De más fiúk meg kimondottan örülnek neki. :) Szóval tapasztald ki h ő milyen, előbb adj jeleket, és ha nem lép, de látod h tetszel neki, akkor kezdeményezz te. :)


Üdv:

22/F

2011. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,de félek az elutasítástól és a beégéstől, és mivel gyakran találkozok vele azaz látom, hülyén érezném magam, hogy el lettem utasítva!! Nem beszéltem még vele, nincs is alkalmam,hogy megszólítsam...
2011. jún. 8. 21:17
 7/9 anonim ***** válasza:

alkalmad biztos van, csak nem akarod észre venni

amugy ha ennyire nem beszélsz vele akkor mitől félsz?

ha elutasit akkor is csak magában tudja mormoli a varázsigét! =)

menj oda, pl.:elkisérsz...

Hajrá!!!

2011. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
adj jelzéseket neki, mosolyogj rá, amikor látod, stb. éreztesd vele h szimpi neked, aztán ha te is neki, akkor lépni fog - jobb esetben.
2011. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ertem hogy akarjak a mostani nok hogy a fiuk tiszteljek oket, amikor meg ok sem tisztelik sajat magukat, mert azzal hogy te nyalizol egy faroknak, azzal nem tiszteled a noi mivoltodat, szerintem.

En regi modi gondolkodasu vagyok, de nezd csak meg az oregeket, 40 meg 50 eveket eltek le egyutt joban rosszban, akkor csak tudhattak valamit. Nem?

2011. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!