Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj lehet velem? 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj lehet velem? 17 éves vagyok, ugyan volt már 2 "majdnem" kapcsolatom, de még nem jártam senkivel. Soha, se oviban, se általánosban.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

én 17 évesen jöttem össze a mostani barátommal (igaz előtte volt egy elég rövid kapcsolatom, de azt nem számolom, mert alig találkoztunk). általánosban meg még gimi elején sem tartoztam a hangadók közé, inkább csendesebb voltam, de így is rám talált a megfelelő srác:)

szóval kitartás, add önmagad, ne az vezéreljen, ha a barátnőd emiatt cikiz stb.

a párkapcsolatot úgysem lehet megúszni :)

2009. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de mi az a majdnem kapcsolat?
2009. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
Tudom, ezzel sokan nem értenek egyet a mai világban, de szerintem az a jó hosszú távon, ha az embernek a házastársa az egyetlen, akivel valaha együtt volt (testileg). Én 17 éves koromban "jártam" először valakivel, azért idézőjelben, mert testi kapcsolat nem volt, inkább csak ismerkedés, sok együtt töltött idő, beszélgetések. Aztán egy ideig semmi kapcsolat, most pedig 24 vagyok, és az említett fiatalember menyasszonya :). Az együttjárásnak akkor van értelme, ha a házasság a célja. Úgyhogy ha még nem találkoztál olyannal, aki "az Igazi" lehet, nem baj, ha nem jársz senkivel, sőt, jó.
2009. ápr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem jártál senkivel OVIban, meg általánosban. Kérlek, a gyerekszerelmeket ne sorold ide a kapcsolatok közé.

Egyébként meg természetesen nem baj!

2009. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen volt először kapcsolatom.Úgyhogy nem vagy elkésve.
2009. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

oviban.. :D de cuki :D:D:D

nyugi, semmiről nem maradtál le. türelem rózsát terem ;)

2009. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

02.13: ha 17 évesen arra utazik, hogy egyből férjjelöltet találjon magának, akkor egyből még legalább öt évig nem lesz barátja! ettől függetlenül, amit az első sorokban leírtál azzal valahogy félig meddig egyetértek: ha nem is azt mondom h valakinek csak a leendő férjével kell lefeküdnie, mert tapasztalatok kellenek, azért egy értelmes lány nem mondjuk 10-20 szexpartnerrel dicsekedik. szóval ezzel arra gondolok, hogy nem érdemes a házasságig várni, mert ahogy előttem már sokan mondták, hiába nem csak a szexből áll a dolog, ha az nem működik, akkor meg van lőve a házasság. viszont végletekbe sem kell esni, ha valakit nagyon szeretsz, de 18 évesen még eszedben sincs férjhez menni, akkor természetes, hogy a lehető legjobban kimutatod neki :) lehet hogy a mostani barátom egyszer a férjem lesz, de ha nem, akkor sem bánok meg semmit, hisz nagyon szeretem :)


visszatérve a kérdésre: fent már megnyugtattalak :), de látom, a többiek is így vélekednek, hogy nem kell félned. a legtöbb lány, akit ismerek, szintén ilyen 17-18 évesen járt először valakivel, van, akinek még most se volt barátja (egyetemen), szóval tényleg nem maradtál le semmiről :)

az első voltam

2009. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 24 évesen volt először kapcsolatom, de sosem pattogtam amiatt, hogy hú de késő, meg így, meg úgy.

Aztán összejöttem egy kedves, aranyos, okos, szerető lánnyal és azóta is együtt vagyunk. Ennek már kb 2 éve.


Úgyhogy szerintem abszolút nem vagy elkésve. És ne a környezetedet nézd, meg a médiát, hanem az érzéseidre figyelj, meg az adandó alkalomra!

2009. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

02:13! Ha azt nézzük akkor én már 7 éves koromban jártam idézöjelek közt valakivel. Mert minden napnak legalább felét együtt töltöttük. Elmesélte a titkait, játszottunk, stb., de azóta csak köszönö viszonyban vagyunk egymással és már férjnél is van.


Te meg nem vagy még elkésve, mert nekem is az elsö nemi kapcsolatom 18 évesen volt egy táborban, az igazi kapcsolat viszont 19 (majdnem 20) évesen kezdödött és cirka 2 évig tartott.

2009. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!