Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányokkal hol lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés

Haverom egyik távoli rokona látogatóba jött hozzájuk, így pár napot együtt töltöttem vele én is. Nekem iszonyatosan bejött ez a lány, nem csak külsőleg, hanem belsőleg is.

A külsejét tekintve szép és ápolt volt, de nem vitte túlzásba az öltözködést, nem volt tele ékszerekkel meg nagyon nőies ruhákkal, csak farmer + top volt rajta és egy tornacipő.

A személyisége még jobban tetszett, lehetett vele hülyéskedni, fociztunk is vele, sőt még videojátékokkal is toltuk egy keveset :D Nem kocka vagyok félre ne értsetek, csak nekem nagyon szimpatikus volt ez benne, h nem játszza az agyát meg nem páváskodik, hanem tök rendes, aranyos csajszi, aki mindenre vevő volt.

Sajnos azóta már hazament, tőlem nagyon messze lakik és sajna van barátja is :P A kérdésem az lenne, h ilyen lányokkal hol lehet megismerkedni? Disco-ba gondolom nem járnak ilyen csajok. Esetleg koncerteken? Sajnos nincs a környezetembe ilyen lány, szóval fogalmam sincs, hol futhatnék velük össze :)


2010. jún. 17. 17:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A legtöbb csaj ilyen, úgy kb. 11-12 éves koráig, aztán jön a pózerkedés meg a pénzhajhászat.
2010. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

eddig azt hittem, hogy a pasik nagy része mindig ezeket a pózerkedő, magukat szépnek és menőnek tartott libák jönnek be,de csaknem:DD


énis ilyen vagyok..és a barátkozás nagyon könnyen megy a fiúkkal, tehát könnyen megtalálom velük a közös hangot. a baráti köröm is hasonló mint én így nem érzem magam különcnek :) de mi általában fesztekre meg koncertekre megyünk vagy a város parkba sétálni meg hülyéskedni:)

2010. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nocsak akad még egészséges egóval rendelkező hölgy is?:P Ez becsülendő, maradj mindig önmagad, nagy szerencséje lesz veled a párodnak.
2010. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!