Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányokkal hol lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés

Haverom egyik távoli rokona látogatóba jött hozzájuk, így pár napot együtt töltöttem vele én is. Nekem iszonyatosan bejött ez a lány, nem csak külsőleg, hanem belsőleg is.

A külsejét tekintve szép és ápolt volt, de nem vitte túlzásba az öltözködést, nem volt tele ékszerekkel meg nagyon nőies ruhákkal, csak farmer + top volt rajta és egy tornacipő.

A személyisége még jobban tetszett, lehetett vele hülyéskedni, fociztunk is vele, sőt még videojátékokkal is toltuk egy keveset :D Nem kocka vagyok félre ne értsetek, csak nekem nagyon szimpatikus volt ez benne, h nem játszza az agyát meg nem páváskodik, hanem tök rendes, aranyos csajszi, aki mindenre vevő volt.

Sajnos azóta már hazament, tőlem nagyon messze lakik és sajna van barátja is :P A kérdésem az lenne, h ilyen lányokkal hol lehet megismerkedni? Disco-ba gondolom nem járnak ilyen csajok. Esetleg koncerteken? Sajnos nincs a környezetembe ilyen lány, szóval fogalmam sincs, hol futhatnék velük össze :)


2010. jún. 17. 17:52
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én Miskolcon élek, szóval sajnos te is jó messze laksz tőlem, mint ez a lány akiről meséltem :( Lehetséges, h akkor a netes ismerkedést megpróbálom, csak én is annyi rosszat hallottam róla, h eddig nem foglalkoztam vele.
2010. jún. 17. 18:34
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is ehez hasonló vagyok :D Hát én koncertre szoktam járni + sokat gitározok,így pár fellépésen...moziba nem szeretek járni,de szerintem bárhol tudsz találni 1 ilyen csajt,és tuti akkor fogsz,amikor egyáltalán nem várnád... :)
2010. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem koncertek, fesztiválok jó választás, itt a nyár, sok-sok lehetőséged van most, meg Balcsi is jó ötlet, szóval szerintem ezeken a helyeken érdemes próbálkozni, esetleg a neten is, de személy szerint én azt annyira nem szeretem. mindenesetre hajrá

17/L

2010. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :) Többnyire a párom mellett lehet megtalálni ^^

De sok barátnőm is ilyen, koncertre szoktunk járni, meg csak úgy sétálgatni a városban (Budapest), főleg Duna parton. Ritka esetekben moziba is járunk, meg bulizni is szoktunk úgy havonta egyszer, de nem diszkóba járunk, nem a mi műfajunk. Vagy házibuli egy haverunknál, vagy egy-két speciális buli, kifejezetten a mi érdeklődési körünknek való, japán zenei bulik :)

2010. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

18:34!

17:54es vagyok!


Én is normális vagyok! :D És ismerkedtem már a neten...igaz nekem sem jött be...


És tudom, h inkább bulikba kéne járnom, de valahogy nem jutok el soha odáig..de majd most megpróbálom..:)Hátha.

18L

2010. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

énis ilyen vagyok sztem:D :))

15L

2010. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

21:57

Oké ennek örülök, de légyszi válaszolj a kérdésemre is, mert így nem sokat lépek előre az ügyben :D

2010. jún. 17. 22:03
 18/23 anonim ***** válasza:

kevés olyan pasi van aki ezeket kedveli..

amúgy én is ilyen vagyok..:)

14/L

2010. jún. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

21:57es vagyok

ja bocsi máá este volt:D sztem akkor ezek szerint gyakorikérdéseken futhatsz össze ilyen lányokkal XDD:P

amugy sztem nincs ilyen megadott hely ahol ilyen lányok tömörülnek:)

15L

2010. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

01:35

Itt elég sok fiú hozzászóló írta, h ő is szívesen találkozna hasonló lányokkal.


11:13

Arra gondoltam, h hova járnak el szórakozni, merre lehet velük megismerkedni(neten kívül)

2010. jún. 18. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!