Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányokkal hol lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés

Haverom egyik távoli rokona látogatóba jött hozzájuk, így pár napot együtt töltöttem vele én is. Nekem iszonyatosan bejött ez a lány, nem csak külsőleg, hanem belsőleg is.

A külsejét tekintve szép és ápolt volt, de nem vitte túlzásba az öltözködést, nem volt tele ékszerekkel meg nagyon nőies ruhákkal, csak farmer + top volt rajta és egy tornacipő.

A személyisége még jobban tetszett, lehetett vele hülyéskedni, fociztunk is vele, sőt még videojátékokkal is toltuk egy keveset :D Nem kocka vagyok félre ne értsetek, csak nekem nagyon szimpatikus volt ez benne, h nem játszza az agyát meg nem páváskodik, hanem tök rendes, aranyos csajszi, aki mindenre vevő volt.

Sajnos azóta már hazament, tőlem nagyon messze lakik és sajna van barátja is :P A kérdésem az lenne, h ilyen lányokkal hol lehet megismerkedni? Disco-ba gondolom nem járnak ilyen csajok. Esetleg koncerteken? Sajnos nincs a környezetembe ilyen lány, szóval fogalmam sincs, hol futhatnék velük össze :)


2010. jún. 17. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2010. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

Hát én ilyen vagyok! :D

Legalábbis nagyon hasonló:D Szépen öltözködöm, nőiesen, szeretek vásárolgatni, de ha kell, olyan jól elvagyok a pasikkal, hogy csak na..:P lehet az bármi..videójáték, kártyaparti, vagy akármi..ha jól elvagyok, akk szívesen..:)

És nem fog lekopni a körömlakkom sem, mert az sokkal fontosabb, h jól érezzem magam.

És am ált engem az utcán megtalálhatsz..mármint félre ne értsd..:D de nem járok bulizni, szal az kiesik nekem.

18L

2010. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Bazz...ilyen a csajom is! :D

egyszer a haveri társasággal mentünk szórakozni, és az egyik csajnak hozta a barátnőjét is...csak úgy elhívta...aznap láttam 1. mondom hát lesz ami lesz :D próbáltam becserkészni, azt másnap msn, később találkozás azt úgy. :D hát mázli kell hozzá

2010. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Idősek otthonában...
2010. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen én is ilyen vok, és neten ismerkedtem, mert máshol nem találok normális pasit
2010. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, h válaszoltatok. Esetleg az utcán kívül merre szerettek még mászkálni ? :D Egyáltalán nem jártok szórakozóhelyekre, vagy csak disco-ba nem? Koncertek, fesztiválok? Vásárolni hol szoktatok ? Bocsi, ha kicsit sok a kérdés :D
2010. jún. 17. 18:08
 7/23 A kérdező kommentje:

18:04

Azt megkérdezhetem, h neten konkrétan hol ismerkedtél? (chat,közösségi oldalak, társkeresők)

2010. jún. 17. 18:09
 8/23 anonim ***** válasza:

Ehhez szerencse kell. Ilyet még nem sikerült találnom, én meg nem szeretek neten ismerkedni, eddigi tapasztalataim alapján minden csajnak volt valami hibája... mondjuk az is tény, hogy senki se tökéletes.


Azért, ha 2 ilyen csajt találnál véletlenül, az egyiket passzold majd le :D

2010. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

17:57es vagyok!


Hát én majd most fogok először elmerészkedni egy buliba..de ezt is csak 18. szülinapom alkalmából. :D

Amúgy meg járok természetesen sokfele...vásárolni is, mint mondtam..sokfele..de azt le kell szögezni, h én pesti vagyok..Te kérdező?

Amúgy eddig nekem is csak neten sikerült normális pasit találnom, de nem lett belőle komoly...:(

Társkereső oldallal is próbálkoztam, de ott csak a kivénhedt perverzek találtak meg...szóval eddig még nem jártam sikerrel.

2010. jún. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

17:57: az előző vagyok újra (mittomén, hogy mikor írtam...)


neten ne próbálkozz. Felesleges. Élőben javarészt a közepesen selejtesekbe fut az ember, a neten a teljesen hülyékbe. Egyszer jártam egy csajjal, akit a neten ismertem meg. Ő volt az első barátnőm, szűz voltam,... Az első 4 hónapban tökéletesnek hittem. Utána lett "jobb" a szemem, és kezdtem észrevenni a hibáit. Annyira, hogy a végén nem tudtam elviselni, és szakítottam vele.


Szerettem, hiányzott, de kibírhatatlan volt. Élőben is gyakran fut gyökérbe az ember, de neten szinte csak abba fogsz.


Discoban egyáltalán nem lehet ismerkedni, ha normális embert keresel..

Koncerten talán.

Fesztiválon kicsivel több eséllyel.

Strandon/balatoton/... viszont lehet. Én tavaly nyáron megismertem ott egy lányt. Az egyetlen hibája, hogy ~200 kilométerre lakik tőlem. Minden másban olyan, amilyen lányra évek óta vágyom..


19F

2010. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!