Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek milyen kellemetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek milyen kellemetlen, megalázó dolgok fordultak elő randi (akár első randi) alatt, amelyek tönkretették az alkalmat és akár a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor valami olyan nem várt dolog történik, ami egyértelműen kellemetlen, káros, megalázó, ami véget vet azonnal a randinak és adott esetben a kibontakozó kapcsolat is zátonyra fut miatta. Veletek fordult már elő ilyesmi?

2018. máj. 21. 23:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekek... ennyi súlyos dolgot rég olvastam. #2-es ez most komoly?? :D
2018. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
A rác azzal indított, hogy mivel én vagyok az ismerős keressek én egy helyet, ahová beüljünk. Ki is választottam egyet, ahol megkérdezte "jártál már itt szereted?", mondtam, hogy igen, mire közölte: "hú megnyugodtam, akkor az első teszten átmentél ezek szerint meg mersz velem jelenni olyan helyen, amit szeretsz".. Oké, ezt még így elnéztem, bár már sejtettem, hogy vannak a srácnál önértékelési gondok. A neheze ezek után jött. Egész idő alatt az exei és a tönkrement kapcsolatairól beszélt, valamint arról, hogy ő milyen szerencsétlen. A "randi" végén megkérdezte, hogy "gondolom te se akarsz velem többet találkozni". Jól gondolta.
2018. máj. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
2 es vagyok és igen megtörtént. Ausztriában dolgozó gazdag leány volt nem futja neki melegszenyora..
2018. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Én nem tartom magam valami legalja parasztnak, de az itt olvasható "katasztrófákhoz" hasonlókat elkövettem már én is. Nem gondoltam eddig, hogy hasonló kaliberű marhaságok szinte életeket tesznek tönkre. Puncira sosem nyomultam első randin, úgy gondoltam az a gáz, de amint látom lehet azt kellett volna inkább. Vagy valami karót nyelt fæszként megjelenni és behódilni minden nyavalyás mondattal a csajoknak.
2018. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a legrosszabb élményem az volt, amikor beültünk egy kávézóba és a kávé miatt (jelzem ugyanazt ittam és semmi probléma nem volt vele), ami neki nem kifejezetten a szája íze szerint készült, olyan stílusban beszélt a pincérnővel, hogy majdnem elsüllyedten szégyenemben. Megkérdeztem tőle, hogy ennyire rossz a kávéja? A válasza: nem, de ha neki nem tökéletes valami akkor azért szól, jobb ha ehhez hozzászokok, hogy ő maximalista. Mondanom se kell 10 perc mulva már nem voltam ott.
2018. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
98%
Neten megismertem egy lányt. Aranyosnak, kedvesnek tűnt. Elutaztam hozzá olyan 100 km-re, akkor kitalálta, hogy menjünk fel Pestre HÉV-vel. Egész nap a plázákban járkáltam utána, mert ő ott vásárolgatott. Aztán kitalálta, hogy nézzünk meg egy animációs filmet az egyik moziban. Hozzáteszem alig lehetett hozzászólni, mert még válaszolni is maximum egy-egy szavas válaszokat adott. Na akkor megbántam, hogy egyáltalán felutaztam hozzá. Hozzáteszem mindent én fizettem (utazás, mozi, kaja). Utána visszamentünk a lakhelyére, annyit mondott, hogy bocs, de nem jöttél be és elment haza. Én meg várhattam januárban a -15 fokban egy órán keresztül a vonatomat...
2018. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%

16. :O:O



Meg a lángosos...hát nem csodálom, hogy itt pár ember sokszor dühös és már elege van.



Első netes találkozó volt. A srác úgy dadogott, hogy alig bírt egy mondatot kinyögni, én nem hittem, hogy ilyen létezik. Sajnáltam, mert erről nem tehet...szóval adni akartam egy esélyt. Aztán randi felénél beszólt a külsőmre, nem is egyszer, hogy neki én kövér vagyok (38-40-es ruhát hordtam akkoriban), szóval társaságban, nyilvánosan ne járjunk, de lehetne valami. Mondtam, hogy nem. Azért búcsúnál még bepróbálkozott, nem ülnék-e be az autójába, elvinne egy körre. Akkor esett le, hogy autóval van, pedig végig alkoholt ivott, sört és rövidet is.

2018. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

# 17

Komolyan felidegesített csak attól, hogy olvastam. Én olyat szóltam volna be neki, hogy soha többé ne merjen nőhöz szólni. :D

2018. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%

Nahát, ehhez képest az enyém egy grál lovag volt: Első randi Pesten (mindketten 100 km-re levő vidéki városból utaztunk fel.) Elvitt a Gerbaud cukrászdába egy kávéra, ő fizetett, még a széket is betolta alám. Viszont a kávét szürcsölve itta. Nekem ennyi elég volt.

De lehet, hogy egyre lejjebb megy ez a dolog, mert akkor kilencvenes évek eleje volt, ahogy kiveszem, azóta csak romlott a színvonal.

2018. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Első randin 15 perccel a tali időpontja után felhívott a hölgy, hogy van 2 opció:

A) Jegeljük a mai éttermi találkozót

B) Elmegyek vele süteménykóstolóra, mert a barátnője születésnapjára szeretne valami finom sütit venni és kiment a fejéből.


Már itt elkönyveltem magamban, hogy egyik rossz tulajdonsága a feledékenység. Kereken 1 percet késtem, az új helyszín közelében sajnos nem volt szabad parkoló. Nagyon nem díjazta, hogy pontatlan vagyok és ezt szóvá is tette, ekkor még ezt betudtam poénnak.


Bementünk kikérte az étlapon szereplő 56 féle sütit, mindegyikből 1 villányit kóstolt, én a kedvencemből fogyasztottam 1 db óriás méretű gesztenyés tiramisut (670Ft de nem sikerült legyűrnöm, túl tömény volt éhgyomorra).

Itt már furcsálltam mi van, elvileg a kedvenc helye, akkor miért kéri ki a teljes vertikumot...


69 emberre tervezte a bulit, majd rám mosolygott oké lehet szó 70-ről is, attól függően, hogyan alakul a mai randink, és ismét egy sejtelmes mosoly.

Végül 4 félét választott ki, mindegyikből 35db-ot kért, végösszeg mennyiségi kedvezménnyel 98 200Ft.


A nagy semmiből hirtelen megkaptam a leba***szást, amiért messze parkoltam, de mivel jól nézett ki ezt még elnéztem neki. Nyugtatásképpen közöltem vele, mire becsomagolják a sütiket és elintézi a számlát addigra visszaérek a kocsival.


Hát erre kipukkadt nála a valóságot és a képzelt világát elválasztó vékonyka buborék... Olyan őrjöngésbe kezdett, mintha 50 éves házasok lennénk!

Jött a szokásos neked csak arra kellenék szöveggel, zárójelesen megjegyzem még arra sem kellene miután megismertem!


Kifizettem a fogyasztásomat és elköszöntem, neten még rám írt valami acsarkodó szöveget, illetve a barátját dicsőítette, hogy csak egy telefonjába került és máris ment neki segíteni, mert Ő EGY IGAZI FÉRFI, velem ellentétben!


Nah bumm a nap végére kiderült, hogy párkapcsolata van :)

2018. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!