Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres az első randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres az első randi után?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy másik nemzetiségű fiúval, 4 hete költözött ide. Elkezdett magyarul tanulni, nagyon aranyos udvarias srác. Szóval az volt hogy találkoztunk és nagyon jól éreztük magunkat egymással, sokat nevettünk hülyéskedtünk. Elmentünk vacsorázni, ahol ő fizetett mindent (felajánlottam neki hogy én fizetek). Szülinapja volt ezért ajándékba vittem neki egy bort amin nagyon meg is hatódott. Tali végén elkérte a telefonszámomat, elkísért a HÉV ig, és ahogy felszálltam már egyből elkezdett írni hogy mennyire jól érezte magát reméli hogy hamarosan tudunk találkozni, mikor hazaértem felhívott hogy minden rendben van-e. Utána másnap ő keresett, beszélgettünk nap közben is. Tudom hogy nagyon elfoglalt, ezért nem szoktam nagyon zaklatni napközben, általában megvárom hogy ő írjon (én is szoktam neki írni néha először). A kérdésem az lenne hogy szerintetek miért van az hogy nem hozza fel a második talit illetve miért nem ír már két napja? Tudom hogy ezt így nem lehet megmondani neten keresztül főleg nem, meg azért sem mert más nemzetiségű fiú (koreai), náluk teljesen mások a szokások, csak nem értem ha egyszer jól érezte magát és nem csak udvariasságból mondta és még el is kérte a telefonszámomat akkor miért nem akar találkozni még egyszer, vagy miért nem hozza fel? Gondoltam arra, hogy lehet azért nem akar mert bérel egy kocsit amit most két hétre elvettek tőle és lehet hogy kocsi nélkül nem akar, vagy pedig azért mert elment fodrászhoz és borzalmasan vágtak le a haját és panaszkodott is nekem, h nem tetszik neki. Ezt tudom hogy hülyeség mert ha valakit látni szeretnék akkor ez nem kifogás, de már nem tudok mire gondolni. Gondoltam hogy velem van a baj, de akkor csak udvariasságból mondta hogy jól érezte magát, és udvariasságból kérted a telefonszámom?
2018. ápr. 28. 10:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Kérte*
2018. ápr. 28. 10:04
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak azért nem ír, mert azt akarja, hogy te keresd. Mondta, hogy szeretne még veled találkozni, de most szerintem azt várja, hogy ezt a lépést te tedd meg. Én sem mennék egy olyan fiú után, akinek állandóan csak én mondom meg, hogy talizzunk.


22/L

2018. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hívd el most te randizni.


24 N

2018. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanezt tudom mondani, most keresd te
2018. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj most te neki. A legegyszerűbb persze az lenne, ha rákérdeznél, hogy van-e valami gond, esetleg meggondolta magát vagy ilyesmi, de ahhoz gondolom túl büszke lennél :D
2018. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ázsiaiak nagyon udvarias emberek, és nagyon nem tudjuk, mikor mit tesz.

A te magyarázataid, ahogy jellemzed:" tudom hogy hülyeség"


Annyit talán különösebb arcvesztés nélkül megkérdezhetnéd, hogy nem ismételnétek-e meg a múltkorit, De valahogy ne fűzz nagy reményeket ehhez az egészhez.

2018. ápr. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt vagy, kérdező ? Mi lett végül , mi történt ?
júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!