Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Ha így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ha így viselkedik első randi után az normális?

Figyelt kérdés

Még sose randiztam és nem igazán tudom hogy mi mit jelent a pasiknál. A randin nagyon jól éreztük magunkat. Rajta is azt láttam, hogy jól el van velem. De nem volt semmi csók és kézfogás sem, csak puszit adtunk köszönéskor. A végén megkérdezte, hogy esetleg megismételhetnénk-e. Aztán elköszöntünk. Másnap viszont nem írt, én viszont nem bírtam és írtam neki egy köszönő üzenetet meg hogy jól éreztem magam. Aznap már nem válaszolt, hanem csak a találka után 2 nappal, de akkor hosszan elbeszélgetett írasban, sokat írt. Most 2 napja megint semmi. Nekem nagyon hiányzik mert tetszik és ezért nem értem, hogy én neki nem hiányzom ha tetszem neki? Vagy csak azért írt vissza mert nem akart megbántani? :D

Előre is köszi a válaszokat.

19L


2018. ápr. 25. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

És gondolod, hogy mi ebből tudni fogjuk az igazat? Miért nem tőle kérdezed meg, hogy miért ilyen időközönként ír?

Felvetetted azt neki, hogy esetleg skype-oljatok minden nap?

2018. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellett volna neki írni a randi után. A nők itt rontják el.
2018. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy jó módszer, amit ez a srác csinált. Szóval így is lehet felkelteni érdeklődést a nőkben
2018. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg nem érdekled annyira. Nekem is volt ilyen, hogy a srác nagyon bejött, és írtam neki másnap, hogy milyen jól éreztem magam. Aztán kiderült, hogy én annyira mégsem jöttem be neki, nem véletlen nem írt randi után. Azóta úgy vagyok, hogy megvárom, hogy a fiú keressen az első randi után, hiszen ha bejöttem neki, úgyis fog.
2018. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem normális. Ha valaki bejön a randin - férfi lévén - keresni fogom. Már az fura egy kicsit, hogy a nő ír rám, de hogy én erre csak két nap múlva válaszolok, az arról árulkodik, hogy nem igazán érdekel a nő.
2018. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Izé, én férfiként egyből írnék ha tetszik a lány, ebből inkább arra lehet következtetni hogy ha be is jössz neki talán mégsem annyira biztos benne hogy téged akar.


Persze magamból indulok ki. Erre exact választ nehéz adni

2018. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért hezitál, valószínűleg nem csak Veled randizott.

Azzal hogy válaszolt és nem szűkszavúan, azzal jelezte, hogy nem vagy érdektelen számára, de valami miatt kivár.

Ha újra kezdeményez randit akkor nyert ügyed van, de valószínűleg többet akar kihozni a randiból mint első alkalommal, erre nyugodtan számíthatsz.

2018. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló sztorim volt nemrég. Tok jo randi, fel napos, csók stb nem volt, de ugy éreztem hogy jol éreztük magunkat. Aztán nem keresett, pedig ugy beszéltük meg hogy meg talalkozunk. Aznap este a randi napján meg irt, utana a következő napokban nem. En irtam neki, gondoltam kezdeményezek. Nem lett jo vege, eleinte meg visszairt de aztán egy idő utan az is elmaradt. Azóta se beszeltunk... Most ezzel persze nem akarlak elkeseriteni, csak rossz ebben a tapasztalatom :( De szurkolok, hogy te ne ugy járj mint en!
2018. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

" Nem kellett volna neki írni a randi után. A nők itt rontják el"


Ja, ha meg nem ír, akkor játszmázik, vagy érdektelen, vagy várja a sült galambot.

Eldönthetnék a pasik is, hogy mi a francot akarnak.

2018. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet általánosítok de:

1. Lehet csak laza kapcsolatot keresett, szimpi vagy neki meg tetszel is,ezért beajánlotta a 2.talit, de ő nem akarja ezt a hosszas ismerkedés vagy magát a kapcsolatot ezért inkább “visszavonult”- esetleges tartalék vagy.

2. Mással is talizott régi/új lány akinél bejött a szezám tárulj ezért téged hanyagol.

3. Lehet csak nehézkesek a napjai. Fáradt, elfelejti a dolgokat. ( én is érettségizem, magántanár, stb. néha alapvető dolgokat is elfelejtek vagy csak lesz@r*m mert nincs már hozzá energiám )

2018. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!