Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok? Ha így viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ha így viselkedik első randi után az normális?

Figyelt kérdés

Még sose randiztam és nem igazán tudom hogy mi mit jelent a pasiknál. A randin nagyon jól éreztük magunkat. Rajta is azt láttam, hogy jól el van velem. De nem volt semmi csók és kézfogás sem, csak puszit adtunk köszönéskor. A végén megkérdezte, hogy esetleg megismételhetnénk-e. Aztán elköszöntünk. Másnap viszont nem írt, én viszont nem bírtam és írtam neki egy köszönő üzenetet meg hogy jól éreztem magam. Aznap már nem válaszolt, hanem csak a találka után 2 nappal, de akkor hosszan elbeszélgetett írasban, sokat írt. Most 2 napja megint semmi. Nekem nagyon hiányzik mert tetszik és ezért nem értem, hogy én neki nem hiányzom ha tetszem neki? Vagy csak azért írt vissza mert nem akart megbántani? :D

Előre is köszi a válaszokat.

19L


2018. ápr. 25. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia , olvasod még ? Találkoztatok ezután , mi lett a történet vége ?
júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!