Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek milyen kellemetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek milyen kellemetlen, megalázó dolgok fordultak elő randi (akár első randi) alatt, amelyek tönkretették az alkalmat és akár a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor valami olyan nem várt dolog történik, ami egyértelműen kellemetlen, káros, megalázó, ami véget vet azonnal a randinak és adott esetben a kibontakozó kapcsolat is zátonyra fut miatta. Veletek fordult már elő ilyesmi?

2018. máj. 21. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Legutóbb a csaj magával hozta a fogadott unokahúgát is... bár nem volt szó szerint megbeszélve, hogy randi lesz, inkább találkozó, de nyilván ő is tudta, hogy randiról van szó. Bár valamennyire tudtam kezelni a helyzetet, de a végeredmény nem olyan lett, mint amilyen talán akkor lehetett volna, ha kettesben vagyunk.


Végülis nem baj, tapasztalatnak jó volt, igazából semmi komolyát nem akartam tőle. Nála akad nekem sokkal jobb nő is.

2018. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a randim arról szól hogy a csaj kiabál velem hogy minek hozattam sósmogyit mert fogszabalyzóval nem eheti meg....


Aztán jön a szöveg hogy gyomorgyógyszere van ha pukizik meneküljek..nyomott olyant hogy a mögöttünk lévő asztal rosszul lett. Kért 3 melegszendvicset elvitelre amit velem fizettetett aztán hazavitte. A végén mondta hogy váltsak eurót. Mondtam hogy érti. Erre lekiabalt hogy bunkó vagyon aztán eltaxizott...

Most ez mi?eljött hogy hazavigyen pár szenyót aztán valami kamu okkal lelépett?

2018. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Hajjaj, de még mennyi...


A teljesen normális, egyetemet végzett srácok nagy része komplett idiótán viselkedett velem az első randin. A kedvencem, amikor az egyik a Margit-szigeten sétálva ezt a bókot bírta kinyögni: "Esküszöm, te jobb vagy, mint egy videomagnó! Mármint többet lehet rajtad röhögni. Vagyis... Úgy értem, hogy nagyon vicces, kedves lány vagy..."

És az ilyen mondatoktól kellett volna kedvet kapnom az első csókhoz... :/


Hát nem lett belőle semmi.

2018. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem jött el a srác éa el sem tudtam érni. Fél órát vártam rá. Utana próbált magyarázkodni, de nem találkoztam vele.
2018. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

3-as. Ez azért szerintem nem akkora katasztrófa. Kicsit béna poén, igen. De ne már, hogy ez ilyen mély nyomot hagyott. Ettől még lehet valaki normális, rendes srác.

Vagy az kellene, hogy valami hibátlan lovagot játszon, aki nem lő be ilyen hülyeségeket?

2018. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
#2-es, ez komolyan megtörtént? :D
2018. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

5: Döntsd el te, hogy mennyire hagyott mély nyomot a dolog, ha húsz év után is még emlékszem rá...

Én nem vártam el tőlük, hogy az első randin hibátlan legyen minden, de hidd el, óriási a különbség egy értelmes srác cuki bénázása, és az egysejtű, focista aggyal megkreált "béna vicces" mondatok nyökögése között. Míg az egyik roppant imádni való, és elolvadok tőle, a másiknál kiábrándítóbb nem nagyon van.

2018. máj. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Fingkirály ***** válasza:
61%

Én azt nem szeretem, amikor egy randevú (eleve randevú b*zmeg, legelőször találkozunk, ismerkedés, randira azt hívunk, akiért megőrülünk) bármilyen internetes társkeresősdiről öt percen belül bizarr állásinterjúvá változik, és jó hogy munkáltatói kereseti igazolást vagy éves adópapírt nem kér tőlem a hölgyemény.


Az ilyeneknél azonnal azt mondom, hogy jó, akkor én álltam a kávét/sütit/sört/akármit, és most fizetek, és piszok gyorsan hazamegyünk. Te arra, én meg amarra.

2018. máj. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Biciklis első randi közben közölte a pasi, mikor 40 km után megálltunk egy lángososnál, hogy ha az egész lángost megeszem, akkor el fogok hízni, úgyhogy ő szívesen megeszi helyettem. Kivette a kezemből a fél lángost és megette. Ő amúgy nem evett semmit, mert azt mondta nem költ ilyenekre. A lángost is magamnak vettem. Eltelt már 6 év azóta, de ez "randi" megmaradt. Ott hagytam, mint eb a .....
2018. máj. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, hát ez is nagyon durva, nem csodálom, hogy otthagytad... :O
2018. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!