Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélendő ha egy férfi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy férfi így bánik az aranyásókkal?

Figyelt kérdés
Ha megtudom hogy olyan a nő, aki inkább pénzre megy pl.: drága étterembe akar menni, vagy látszik rajta hogy elvárja hogy a férfi halmozza el drága dolgokkal, akkor én általában azt szoktam csinálni, hogy egy drága étterembe "meghívom", utána evés vége felé kimegyek a mosdóba és onnan szépen lelépek, aztán az a nő oldja meg a számlát ahogy akarja, az már nem az én dolgom.
2018. ápr. 19. 22:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%
Én nem vagyok aranyásó és nem várok el semmit, de ha egy férfi meghív egy étterembe, feltételezem, hogy 1. a pénztárcájának megfelelő helyet választja 2. azért teszi mert ott van kedve vacsorázni és velem van kedve vacsorázni. Én soha nem szoktam konkrétan anyagi helyzet alapján válogatni, nem is én kezdeményezek a férfiaknál, de ha megismerkedik velem egy szimpatikus férfi, beszélünk párszor és meghív egy étterembe, akkor lehet hogy elmegyek vele. Főleg ha tetszik és el tudom képzelni, hogy legyen valami. (mondjuk elsőre nem fekszem le vele, de kapcsolat simán lehet) És akkor képzeld el, hogy ott ülök vele szemben, simán bejön, de ő lelép. Hát basszus. Én ahhoz idomulok, amilyen a férfi. Az exem totál csóró volt, de kalandkedvelő, vicces és órákig beszélgettünk kávé vagy bor mellett. Nekem ez elég volt. De ha az illető étterembe akar menni, nekem az is jó. Vagyis eddig nem bántam, mert ezek után attól fogok rettegni, mikor néz aranyásónak egy ilyen balfék, mint te és hagy ott a francba.
2018. ápr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%

Az a helyzet, hogy az ilyen nők egy pillantással, rutinból felmérik az anyagi helyzeted. És szóba se állnak veled.

Az igazán drága helyekre nem csak úgy beugrasz. Tudok olyan éttermet, ahol több hetes a várólista.

Az éttermekben a mosdó hátul van, nem véletlenül. Nincs olyan, hogy egy asztal nem fizet, de a vendég távozhat. Egyszerűen visszatessékelnek az ajtóból.


Úgyhogy a kérdés alapján te legfeljebb egy McDonald's-ot láttál eddig belülről, a jobb hely pedig valami menüs kifőzde, rántott hússal és sült krumplival.

Oda meg legfeljebb egy teljesen átlagos lány megy veled (hangsúly azon, hogy veled), aki szeretne tőled valami komolyabbat.

Úgyhogy az egyetlen, amit ezzel elérsz, hogy azoknál a lányoknál vágod el magad, akiknél lett volna esélyed. Aztán meg jössz vonyítani, hogy miért nincs senkid x éve.


Marad a farokverés.

2018. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek a 22essel, exem a 3. évfordulónkra egy baromi puccos étterembe vitt, eleve 2 (kettő!) hónappal előtte kellett asztalt foglalni, és dress code volt. Exem le akart nyűgözni, értékeltem, de ordítóan kilógtunk onnan, még földi halandóként is megállapítható volt, hogy más kasztba tartozunk, mint a vendégek többsége, és hidd el, ha onnan fizetés nélkül távozni próbáltunk volna, szerintem egyből ugrott volna a személyzet, hogy ácsi.


Ez a fizetés nélküli távozás a szegény srácok irreális fantáziája, egy igazi golddigger lányka nem fog veled kezdeni, elhiszed...?

2018. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
22,pacsi! Próbálnál egy 6 fogasos degusto vacsora után az Onyxban nem fizetni...
2018. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és úgy gondolom, aki dönt az étterem mellett, az szabja meg az étterem színvonalát, így az fizet.
2018. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!