Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nem fura, hogy az ötödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem fura, hogy az ötödik randira is én találok programot?

Figyelt kérdés
Már az ötödik randin tartok egy lánnyal, de még mindig én hívom el, szervezek programot stb. Magától nem írt még rám, de látom, hogy szeretné és érdeklődő élőben, facebookon azt mondta, annyira nem szeret beszélgetni, ilyenkor mit tanácsoltok, mit csináljak?

2018. ápr. 18. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Töltsetek kevesebb időt fb-on, és többet élőben.


Létezik skype, videóchat.

2018. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Beszélgess inkább velem ;)
2018. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy kérdés:


Volt már smárolás valamelyik randin?

2018. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
36%
Én is ilyen lány vagyok, az elején tartózkodok, és azt szeretem, ha a pasi hív el és ő keres. Leginkább azért, mert abból, hogy magától keres tudom, hogy tényleg biztosan akar tőlem valamit és nem én másztam rá, ő meg bele ment. Ha még nem jártok, neked kell keresned elsősorban. A másik az, hogy a nőknek szóló cikkek tele vannak olyan szövegekkel, hogy ,,várd meg amíg ő keres az elején, te ne keresd" stb...
2018. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ó persze, már a második alkalommal volt smárolás és ölelés. :) Élőben teljesen más mint FB-n, meg beszéltük is hogy ő nem annyira szeret, így csak 1 szavas/mondatos válaszokat tud írni...
2018. ápr. 18. 20:10
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát talán feloldódik később... Bár azért 5. randinál már ő is elhívhatna. És főleg, ő is kezdeményezhetne írásban.

Szerintem kicsit jegeld, ne szaladj annyit utána!

29/N

2018. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

"Leginkább azért, mert abból, hogy magától keres tudom, hogy tényleg biztosan akar tőlem valamit és nem én másztam rá, ő meg bele ment"


Mert ha ő mászik rád és te mész bele az miben más?...

2018. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szóval volt smárolás. Hát ettől függetlenül nem vagyok benne biztos, hogy annyira érdekelnéd. Lehet elvan veled, de csak azért, mert nincs más. Ha egy csajnak fontos egy pasi, akkor keresni fogja azt, legalább időnként. Én ezt gondolom.
2018. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A nőknek való cikkek tele vannak ostoba hazugságokkal és pont az ilyenek miatt ilyen régimódi és életképtelen egy csomó nő az ismerkedés folytán, kedves 25%-os. Én már a második alkalommal se mentem volna randira, ha nekem kéne mindent vinni. Ha nem 50-50 az egész, életképtelen az ismerkedés. Ilyen passzív nő mellől dobbantanék a legelején. Udvaroltasson a búbánatos nénikéje, nem tepernék ilyen egyoldalúan. Pontosan azt érezném, ami kívülről is látszik: hogy ráeröltetem magam.
2018. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nagyon érdekled.
2018. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!