Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Budapesten romantikus programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten romantikus programot, éttermet hol találok?

Figyelt kérdés
Ha lehet kicsit olcsóbb megoldások érdekelnének. :) nem állok valami fényesen anyagilag sajnos.Hova vinnétek el a barátnőtöket,hogy szép legyen,jó legyen,de ne menjen rá a nadrágotok is.köszi!
2013. szept. 26. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces kérdést olvasni arról, hogy valaki hol talál éttermet Pesten. Minden sarkon, v*zzeg :D


Na de viccet félretéve: romantikus programot a fejedben kell keresned. Úgy értem ki kell találnod egyet, így szinte 0 pénzből kihozhatsz egy olyan randit, amitől beájul a lány. (A saját ötleteimet ne haragudj nem adom ki, azok hadititkok :D )


Éttermek: a helyedben én teázókra keresnék rá - bár gondolom az nem annyira olcsó. Hátha találsz valami szépet és nem túl drágát.

2013. szept. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. a lényeg,hogy most nem amolyan otthon rendezett gyertyafényes vacsoraféle a cél,hanem hogy kicsit kikapcsolódjunk,kimozduljunk valamerre. pl egy csónakázás kettesben vagy ilyesmi.... nem tudom még. ezért várnék némi ötletet. :)
2013. szept. 26. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:

teázó nem olyan drága. én tegnap 740ért vettem, és a hely is jó volt. így visszagondolva romantikus is volt.

én akkor éreztem a legromantikusabban magam amikor késő este sétáltam a lánchídon a barátommal, gyrost ettünk, és beszélgettünk meg nevettünk sokat.

az étterem szerintem nem romantikus.

2013. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menjetek el fürdőbe kettesben, vannak privát fürdőzési lehetőségek (kuponból volt nemrég ilyen lehetőség). Az állatkert is jó ötlet lehet.

A Noir Chocobar-t tudnám ajánlani ami nagyon jó kis hely, de egy teázó is jó megoldás.

2013. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha... éértem. jó ötletek. köszönöm! utána nézek a fürdőnek is. :)
2013. szept. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!