Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nem fura, hogy az ötödik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem fura, hogy az ötödik randira is én találok programot?

Figyelt kérdés
Már az ötödik randin tartok egy lánnyal, de még mindig én hívom el, szervezek programot stb. Magától nem írt még rám, de látom, hogy szeretné és érdeklődő élőben, facebookon azt mondta, annyira nem szeret beszélgetni, ilyenkor mit tanácsoltok, mit csináljak?

2018. ápr. 18. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

És eddig még nem jutott eszedbe, hogy felhívd magadhoz?

Rendeltek pizzát vagy sushit, nézték egy filmet, borozgattok, csinálsz neki reggelit, stb.

2018. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lépj a tettek mezejére!
2018. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit csináljak, visszahúzódó szerény lány, legszívesebben őszintén beszélnék vele, hogy nagyon jól érzem magam vele és hogy komolyan gondolom vele, de nekem több visszajelzés kell már az ismerkedésnél is...Nem akarnám annyiban hagyni, mert nagyon jól kijövünk.
2018. ápr. 18. 21:50
 14/16 anonim ***** válasza:

Mar nem azert, de ha te valakivel epp osszejossz, randizgatsz, hiaba nem szeretsz irni akkor is venned a faradsagot es nem par szavast valaszt irnal, hogy ne legyel bunko.


Az hogy o "nem szeret irni" es ez miatt leszarja a fejed fb eleg nagy oltas. Konkretan nem eleg hogy a kapcsolatotok alig halad miatta, de meg te intezz el mindent. Lehet mondogatni h a fiu dolga, meg h a lany varja h lassa tenyleg ot akarja, csak ez mar hercegno es papucs kapcsolat.


Mondd meg neki h te meg nem szeretsz elobe beszelni, egy budos bunko paraszt leszel.


Az a baj, annyira normalis lett mar az emberek koreben hogy nemely lany hercegnokent viselkedik, hogy teljesen elsiklanak afolott ha papucskent van kezelve a fiu. Hatalmas kulonbseg van koztetek. Erted,alakul a kapcsolat, es annyira szarik ra magasrol hogy inkabb nem ir, es egy szar kifogast mond ra. Ez azert van fixen igy, mert meg mindig a randit is te intezed.

Az ilyen bekepzelt, abnornalis egoval rendelkezo lanyoknak az egojat elvennem es utana otthagynam a francba. Undorito miket csinalnak ezekert a, szexbabakert a fiuk.

2018. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kényelmi állandó vagy ennek a csajnak.
2018. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tökre csak kihasznál. Jó időpocsékolást :D
2018. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!