Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, előnynek vagy hátrányn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előnynek vagy hátránynak tartjátok, ha egy férfi nem egy nagy közösségi lény?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy ilyen nagy közösségi figura. A szüleim gyerekkoromban lepasszoltak a 11 napos cserkésztáborba, amit gyűlöltem, nomád körülmények,szar kaja, (saját hozott kajádat elveszik, telefont elveszik)kényelmetlen tábor, az egész abból állt,hogy felépítettük,aztán lebontottuk a tábort, hülye indulókat énekeltünk,nevetséges zászló felvonásokon kellett vigyázzban állni, éjjel őrködni kellett(pedig nem történt semmi),és idétlen egyenruhát kellett viselni. Majdnem egy fél hónapot elvett, miközben a balatonparti nyaralónkban is lehettem volna. Na mindegy,szval ezek az erőltetett cserkésztáborok elég mély nyomot hagytak bennem, hogy teljesen megundorodjak mindenfajta közösségtől, ez olyanoknak való, akik imádnak másoknak parancsolgatni(ezek a vezetők)meg olyanoknak akik ragyogó szemekkel imádnak utasításokat végrehajtani és élvezik ha ezért dicséretet kapnak. Mivel egyik sem vagyok, így számomra ez kiábrándító volt, a szüleim pedig kényszerítettek, hogy elmenjek 12-15 évesen nem nagyon volt más választásom.

Ez nem azt jelenti, hogy antiszoc lennék, vagy ne lennének barátaim. Van egy rakás barátom, bár mindegyiket máshonnan ismerem, külön-külön, de így nem vagyok a tagja egy ilyen közösségnek vagy társaságnak sem.


2018. ápr. 16. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Azzal ugye tisztaban vagy, hogy az elet es barati tarsasagok nem egy kistini cserkesztabor? :"D
2018. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elony. Parommal kozosen tudnank hanyni az ilyen nagy kozossegi, taboros, szeressuk egymast es hujjongjunk a tuz mellett mint a buta jenkik osszeroffeneseket.

Mi kb mindenkit utalunk, csak egymast nem, meg a legjobb baratainkat :D

2018. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én senkit sem utálok, csak szimplán leszarom az emberek többségét.
2018. ápr. 16. 10:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Minden ilyen kollektivista, autoriter baromságtól hánynom kell.
2018. ápr. 16. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam előny. Semmiféle közösségi oldalon nem vagyok fent. Kb 10 ember száma van meg a telefonomba. Ettől függetlenűl vannak barátaim/ismerőseim, akikkel jól érzem magam. 31/N
2018. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előny. Nekünk a vőlegényemmel a kettesben töltött idő a legértékesebb idő (1-2 barát fér még bele).

L/24

2018. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár engem passzoltak volna le ilyen helyekre, én élveztem volna, de engem meg túlféltettek. Legközelebb a te szüleidhez születek, te meg születhetsz az enyémekhez, biztos jobban élveznéd, hogy a fejedre nőnek, mint az önállóságot, izgalmat és a szabadságot, ami meg nekem kell.
2018. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó tévedsz! A szüleim engem is elég szoros pórázon fogtak, az ilyen nomád táborokba azért kényszerítettek el, mert azt gondolták, hogy ez majd megnevel.


Nekem is a szabadság a legfontosabb. Az ilyen táborokban viszont úgy éreztem magam, mintha börtönben lennék, vagy minimum egy szovjet munkatáborban.

2018. ápr. 16. 11:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem még ezektől is visszatartottak volna, ha egy idő után nem hisztiztem volna ki, és élveztem ezeket a táborokat, de a szüleim legszívesebben egész életemben burokban tartottak volna, távol mindenkitől és mindentől, amit szeretek. Ők tulajdonképpen ilyen kis különcként is élnek.
2018. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam előny. Iszonyatosan introvertált vagyok.
2018. ápr. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!